Renolux автокрісло New Austin

Renolux автокрісло New Austin Smart Black 648928.4
Renolux автокрісло New Austin Romeo 648663.4Renolux автокрісло New Austin Total Black 648555.2Renolux автокрісло New Austin Smart Black 648928.4Renolux автокрісло New Austin Smart Blue 648924Renolux автокрісло New Austin Smart Red 648904.8Renolux автокрісло New Austin Sophie Paris 648665.8
Артикул: 648928.4
Renolux (Франция)
4 615 грн.
Є на складі

Renolux New Austin – це надійне і безпечне автомобільне крісло найвищої якості, зроблене у Франції. Важко переоцінити всі його достоїнства!

Закладки

Все

Опис Renolux автокрісла New Austin (Ренолюкс Нью Остін)

Автокрісло Renolux New Austin (Ренолюкс Нью Остін) має безліч рухомих деталей, які дозволяють максимально зручно адаптувати сидіння під зріст і комплекцію пасажира. Кут нахилу спинки може бути змінений аж до лежачого положення. П'ятиточкові ремені безпеки регульовані, що дозволяє використовувати захисні функції представленої моделі максимально ефективно. М'який футляр із приємної на дотик гіпоалергенної тканини легко і швидко знімається для чищення або прання. При розробці Renolux New Austin (Ренолюкс Нью Остін) використані найсучасніші матеріали і найбільш ефективні технології безпеки. Каркас представленої моделі виготовлений з особливого поліуретану на базі металевого каркаса. Інноваційна технологія HD-CONFORT (АшДі Конфорт) в рази підвищує параметри безпеки і значно збільшує шанс на благополучний сход для пасажира навіть при дуже серйозній ДТП. Представлена ​​модель тестувалася в провідних лабораторія по всьому світу, при цьому вона набрала достатню кількість балів, щоб ми, батьки, могли бути впевнені, що зробили дійсно правильний вибір.

Переваги Renolux автокрісла New Austin

Автокрісло Renolux New Austin (Ренолюкс Нью Остін) відноситься до груп 0+ і 1. Представлена ​​модель може бути використана для транспортування дітей від народження і до чотирирічного віку. Запатентована система натягу штатних ременів автомобіля дозволяє швидко і просто встановлювати крісло в авто будь-якої марки. П'ятиточкові ремені безпеки з м'якими накладками регулюються паралельно з висотою підголівника, забезпечуючи їх правильне положення щодо грудної клітини пасажира. Для додаткової безпеки при бічних ударах передбачений посилений бічний захист шийного і плечового відділів. Чотири варіанти фіксованих положень спинки дозволяють максимально зручно підлаштувати сидіння під поточні потреби крихітки. Ергономічна форма сидіння сприяє максимальному комфорту маленького пасажира. У комплектацію Renolux New Austin (Ренолюкс Нью Остін) входить спеціальний коригувальний вкладиш, який призначений для безпечного транспортування новонароджених. Матеріал оббивки виготовлений на натуральній основі, в яку входять підготовлені особливим способом бамбукові волокна. Чохол крісла легко і швидко знімається для прання або чищення.

Технічні характеристики Renolux автокрісла New Austin

  • групи 0+/1
  • вік від народження до 4 років
  • тип кріплень штатні ремені авто
  • варіації установки по ходу / проти ходу руху авто
  • розміри (ГхШхВ) 57х6х42см
  • вага 9,1 кг

Комплектація Renolux автокрісла New Austin

  • автокрісло
  • вкладиш
Характеристики
Особливості автокрісла: 
Без кріплення IsoFix
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати