Kinderkraft автокрісло Vado

Kinderkraft автокрісло Vado Black KKFVADOBLK0000
Kinderkraft автокрісло Vado Black KKFVADOBLK0000Kinderkraft автокрісло Vado Black KKFVADOBLK0000Kinderkraft автокрісло Vado Black KKFVADOBLK0000Kinderkraft автокрісло Vado Black KKFVADOBLK0000Kinderkraft автокрісло Vado Black KKFVADOBLK0000Kinderkraft автокрісло Vado Black KKFVADOBLK0000Kinderkraft автокрісло Vado Black KKFVADOBLK0000Kinderkraft автокрісло Vado Grey KKFVADOGRY0000Kinderkraft автокрісло Vado Grey KKFVADOGRY0000Kinderkraft автокрісло Vado Grey KKFVADOGRY0000Kinderkraft автокрісло Vado Grey KKFVADOGRY0000Kinderkraft автокрісло Vado Grey KKFVADOGRY0000Kinderkraft автокрісло Vado Grey KKFVADOGRY0000Kinderkraft автокрісло Vado Grey KKFVADOGRY0000Kinderkraft автокрісло Vado Red KKFVADORED0000Kinderkraft автокрісло Vado Red KKFVADORED0000Kinderkraft автокрісло Vado Red KKFVADORED0000Kinderkraft автокрісло Vado Red KKFVADORED0000Kinderkraft автокрісло Vado Red KKFVADORED0000Kinderkraft автокрісло Vado Red KKFVADORED0000
Артикул: KKFVADOBLK0000
Kinderkraft (Польша)
6 790 грн.
Немає на складі

Автомобільне крісло Kinderkraft Vado, призначене для перевезення в автомобілі дітей від року до 4 років, є кращим захистом під час подорожей.

Закладки

Все

Опис Kinderkraft автокрісла Vado (Кіндеркрафт Вадо)

Модель Kinderkraft Vado (Кіндеркрафт Вадо) належить до групи 1/2. У ньому можна перевозити і однорічного малюка, і чотирирічну дитину. Допустима вага пасажира в автокріслі Kinderkraft Vado (Кіндеркрафт Вадо) варіюється від 9 до 25 кілограмів. Установка даної моделі в салон автомобіля здійснюється за допомогою штатних ременів безпеки і бази Isofix (Ізофікс). Дитина фіксується в даній моделі штатними ременями безпеки. Наявність спеціальних індикаторів робить неправильну установку автокрісла неможливою. Установка можлива і обличчям по напряму руху, і обличчям проти ходу руху.

Чаша Kinderkraft Vado (Кіндеркрафт Вадо) пластикова, лита, посилена металевими елементами. Її форма дозволяє дитині комфортно подорожувати в автомобілі навіть на далекі відстані. Боковини в даній моделі міцні і широкі. Виробник оснастив їх м'якою оббивкою з використанням технології бічного захисту. Завдяки цьому голова і тіло дитини надійно захищені від бічних ударів. Оббивка в моделі Kinderkraft Vado (Кіндеркрафт Вадо) виконана з пористого матеріалу, який забезпечує оптимальний мікроклімат. Дитина навіть у спекотну погоду не буде потіти. Текстиль, який використаний для оббивки дитячого автокрісла, має гіпоалергенні властивості. Для самих маленьких виробник передбачив три знімних вкладиша, за допомогою яких поїздки будуть безпечніше і комфортніше.

Переваги Kinderkraft автокрісла Vado

Установка дитячого автокрісла Kinderkraft Vado (Кіндеркрафт Вадо) здійснюється по напрямку руху і проти напрямку руху. Це дозволяє маляті спостерігати за тим, що відбувається за вікном, а батьки завжди можуть бачити, чим він зайнятий. Для монтажу даної моделі в салоні автомобіля використовується система кріплень Isofix (Ізофікс). Посилені бічні частини автокрісла захищають маленького пасажира при бічному ударі, беручи на себе більшу частину енергії удару. Матеріал, з якого виготовлено автокрісло Kinderkraft Vado (Кіндеркрафт Вадо), настільки міцний, що при ударі не деформується, розподіляючи енергію рівномірно по всій поверхні.

В автокріслі Kinderkraft Vado (Кіндеркрафт Вадо) використана технологія H-GUARD SYSTEM. Високоміцний підголівник виконаний з трьох структурних шарів для захисту голови і шийного відділу хребта при бічному або задньому ударі. Є і система бічного захисту, так як корпус автокрісла Kinderkraft Vado (Кіндеркрафт Вадо) посилений для поглинання енергії удару і підвищення безпеки пасажира при бічному ударі. Універсальність даної моделі гарантована використанням системи DUO EVADO SYSTEM. Завдяки цьому автокрісло росте разом з дитиною. Його можна регулювати по висоті і ширині, щоб поліпшити комфорт і безпеку на довгі роки в міру росту дитини. Одним дотиком руки регулюється висота підголівника і ширина подушок. Таким чином, автокрісло Kinderkraft Vado (Кіндеркрафт Вадо) може збільшитися в висоту і в ширину. Висота підголівника регулюється в декількох положеннях.

Чохли в автокріслі Kinderkraft Vado (Кіндеркрафт Вадо) знімні, легко чистяться, тому воно завжди буде виглядати привабливо. Відповідність європейським стандартам безпеки робить модель Kinderkraft Vado (Кіндеркрафт Вадо) незамінним помічником батьків аж до досягнення дитиною віку дванадцяти років.

Технічні характеристики Kinderkraft автокрісла Vado

  • група 1/2
  • вага дитини від 9 до 25 кг
  • вік дитини від 1 до 4 років
  • розміри (ДхШхВ) 46 х 50 х 62-77 см
  • установка на базу Isofix
  • посилений бічний захист
  • підголівник регулюється по висоті
  • спинка регулюється за кутом нахилу
  • вага 14 кг

Комплектація Kinderkraft автокрісла Vado

  • автокрісло
Характеристики
Особливості автокрісла: 
З кріпленням IsoFix
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати