Mifold автокрісло-бустер

Mifold автокрісло-бустер Ocean Blue MF12-RU/BLU/B2B
Mifold автокрісло-бустер Charcoal Grey MF12-RU/CHL/B2BMifold автокрісло-бустер Charcoal Grey MF12-RU/CHL/B2BMifold автокрісло-бустер Charcoal Grey MF12-RU/CHL/B2BMifold автокрісло-бустер Charcoal Grey MF12-RU/CHL/B2BMifold автокрісло-бустер Charcoal Grey MF12-RU/CHL/B2BMifold автокрісло-бустер Charcoal Grey MF12-RU/CHL/B2BMifold автокрісло-бустер Charcoal Grey MF12-RU/CHL/B2BMifold автокрісло-бустер Ocean Blue MF12-RU/BLU/B2BMifold автокрісло-бустер Ocean Blue MF12-RU/BLU/B2BMifold автокрісло-бустер Ocean Blue MF12-RU/BLU/B2BMifold автокрісло-бустер Ocean Blue MF12-RU/BLU/B2BMifold автокрісло-бустер Ocean Blue MF12-RU/BLU/B2BMifold автокрісло-бустер Royal Purple MF12-RU/PLE/B2BMifold автокрісло-бустер Royal Purple MF12-RU/PLE/B2BMifold автокрісло-бустер Royal Purple MF12-RU/PLE/B2BMifold автокрісло-бустер Royal Purple MF12-RU/PLE/B2BMifold автокрісло-бустер Royal Purple MF12-RU/PLE/B2BMifold автокрісло-бустер Royal Purple MF12-RU/PLE/B2B
Артикул: MF12-RU/BLU/B2B
Mifold (Израиль)
2 280 грн.
Є на складі

Портативне та ультра-компактне автокрісло-бустер Mifold, що відноситься до групи 2/3, є революційним рішенням у світі безпечних подорожей з дитиною віком від 3 до 12 років.

Закладки

Все

Опис Mifold автокрісла-бустера (Майфолд)

Портативна модель Mifold (Майфолд) належить до групи 2/3 та розрахована на перевезення дітей від 3 до 12 років вагою від 15 до 36 кілограмів. Це автокрісло – інновація від краудфайндінг-стартапа Mifold (Майфолд), відомого створенням революційного автокрісла. Дана модель забезпечує маленькому пасажиру не тільки безпеку під час автомобільних поїздок, а й високий рівень комфорту. При цьому дана модель має невеликі габарити (вдесятеро менше класичного варіанту!) і важить напрочуд мало. При розробці автокрісла Mifold (Майфолд) компанія врахувала всі зауваження, тому воно відрізняється ще більшим ступенем безпеки та комфорту при дивовижній мобільності та компактності.

Автокрісло Mifold (Майфолд) є зручною невеликою сумочкою, яка важить всього 680 грамів! Всього за кілька секунд вона легко розкладається в повноцінне автокрісло-бустер, в якому регулюється ширина боковин. Компактні розміри даної моделі дозволяють подорожувати з дитиною не лише в особистому автомобілі, а й у будь-якій машині таксі. Встановлення автокрісла-бустера Mifold (Майфолд) на сидіння автомобіля здійснюється обличчям за напрямом руху всього за кілька секунд штатним ременем безпеки. Відсутність підлокітників та інноваційна форма корпусу бустера сприяють виключенню помилки при пристібуванні. Виробник передбачив наявність м'якого ремінця, на якому надруковано інструкцію. Завдяки швидкозатискній кліпсі тепер ще легше фіксувати та здійснювати регулювання ременя безпеки під зріст дитини. Крім того, доданий фіксатор для зручності зберігання. Достатньо просто обмотати його і заклацнути.

Переваги Mifold автокрісла-бустера

Корпус бустера Mifold (Майфолдд) виконаний із пластикового полімеру SuperTough та алюмінію, які використовуються в авіапромисловості та відрізняються високою міцністю. Автокрісло оббите міцною тканиною FrictionFabric, яка добре чиститься та не вигоряє на сонці. Ширина та висота автокрісла регулюються автоматично у трьох положеннях. Установка дитячого автокрісла-бустера здійснюється на задньому сидінні автомобіля обличчям за напрямом руху. Щоб забезпечити дитині абсолютну безпеку, кожен механізм і деталь автокрісла-бустера Mifold (Майфолд) були піддані до серйозних випробувань різними типами ударів. Крім того, виробник застосував у даній моделі технологію захисту від спалаху в рамках сертифікації за стандартами NHTSA regulation FMVSS213 (для США) та UN ECE R44.04 (для Європи). Цього вдалося досягти завдяки використанню під час виробництва автокрісла Mifold (Майфолд) антипіренів, що відповідає вимогам законопроекту 65 штату Каліфорнія та Постанови 1907/2006 Європейського співтовариства.

Дитяче автокрісло-бустер Mifold (Майфолд) представлене в декількох практичних кольорах, які будуть актуальні для інтер'єру будь-якого автомобіля (charcoal grey, royal purple, ocean blue). Інноваційна упаковка, в якій передбачено віконце, дозволяє ознайомитись з матеріалами перед придбанням даної моделі.

Характеристики Mifold автокрісла-бустера

 • група 2/3
 • вага дитини від 15 до 36 кг
 • вік дитини від 3 до 12 років
 • установка обличчям за напрямом руху
 • внутрішніх ременів немає
 • відповідає вимогам ECE R-44/04
 • регулювання в 3 положеннях по ширині стегон
 • матеріали поліестер, авіаційний алюміній 6061, полімер SuperTough
 • час встановлення в автомобіль із складеного стану менше 30 секунд
 • розміри у складеному стані (ДхШхВ) 12х23,5х6 см
 • розміри (ДхШхВ) 24,5 х37, 5х3 см
 • вага 0,68 кг

Комплектація Mifold автокрісла-бустера

 • автокрісло-бустер
Характеристики
Каталог: 
Особливості автокрісла: 
Без кріплення IsoFix
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати