MaryBaby кишеня для речей на ліжечко

MaryBaby кишеня для речей на ліжечко STELLINA розовый 13PAN/ST/R
MaryBaby кишеня для речей на ліжечко STELLINA розовый 13PAN/ST/RMaryBaby кишеня для речей на ліжечко FIOCCO/CUORE розовый 13PAN/FI/RMaryBaby кишеня для речей на ліжечко FIOCCO/CUORE голубой 13PAN/FI/AZMaryBaby кишеня для речей на ліжечко DELICE розовый 13PAN/DE/RMaryBaby кишеня для речей на ліжечко DELICE коричнево-серый 13PAN/DE/TMaryBaby кишеня для речей на ліжечко DELICE голубой 13PAN/DE/AZ
Артикул: 13PAN/ST/R
Mary Baby (Италия)
2 100 грн.
1 932 грн.
Випуск припинено

Закладки

Все

Опис MaryBaby кишені для речей на ліжечко (МеріБейбі)

Для того щоб дитячі речі завжди були під рукою, і Ви не будили малюка в пошуках пустушки по всьому ліжку, були створені кишені для дитячого ліжечка MaryBaby, які будуть чудовим помічником для мами мінімум до двох років. А пізніше малюк буде там зберігати свої іграшки.

Переваги MaryBaby кишені для речей на ліжечко

Гарна кишеня MaryBaby допоможе зручно розподілити під рукою необхідні дитячі дрібниці. Кишеня відмінно впишеться в комплект постільної білизни і гармонійно доповнить його. Кілька накладних кишень дозволяють розкласти речі так, щоб вони завжди були поруч. Серед предметів, які можна покласти в кишеню на ліжко варто виділити підгузки та інші засоби гігієни дитини, пляшечки, соски і пустушки, улюблені іграшки. Маючи всі їх під рукою, турботлива мама завжди зможе вчасно і без суєти подбати про свою дитину. У центрі, полотно прикрашене аплікацією у вигляді банта. М'які тканини приємного забарвлення, не будуть дратувати очі малюка.

Характеристики MaryBaby кишені для речей на ліжечко

  • вік дитини: від народження
  • матеріал: бавовна

Комплектація MaryBaby кишені для речей на ліжечко

  • кишеня
Характеристики
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати