Ruggeri балдахін тюлевий з тримачем для ліжечка PIGROTTO

Ruggeri балдахін тюлевий з тримачем для ліжечка PIGROTTO балдахин тюлевый с держателем для кроватки 73.34/V1
Артикул: 73.34/V1
Ruggeri (Италия)
1 060 грн.
975 грн.
Випуск припинено

Балдахін Pigrotto - це цільна тюлева тканина встановлена ​​на спеціальному тримачі, який передбачений в комплекті, й зафіксована над ліжечком дитини.

Закладки

Все

Опис Ruggeri балдахіна тюлевого з тримачем для ліжечка PIGROTTO

Як захистити дитину від нестерпних комах палким літом, не зіпсувавши при цьому естетику інтер’єру дитячої кімнати? Досить ламати голову, адже спеціально для безпеки малюків і спокою їх батьків італійською компанією Ruggeri був створений якісний сучасний балдахін.

Проста конструкція ефективно захищає від шкідливих комах крихітний організм малюка, який ще не зміцнів. Варто додати: виріб вироблено з кращих натуральних матеріалів, які убезпечать найдорожчу маленьку людину від алергічних реакцій.

Вирішивши купити балдахін тюлевий з тримачем для ліжечка "Pigrotto", ви отримаєте не тільки дивовижний витончений декоративний елемент, але й функціональну москітну сітку. Таким чином, надійно захищаючи дитину, ви перетворюєте інтер’єр за допомогою ексклюзивної дизайнерської прикраси.

Переваги Ruggeri балдахіна тюлевого з тримачем для ліжечка PIGROTTO

Цілісна тюлева тканина з тримачем. Оригінальний дизайн, висока якість. Спокійна ніжна палітра, відмінна прикраса дитячої кімнати. Надійний захист чуйного сну дитини від настирливих комах.

Характеристики
Відгуки

Коментувати