Bellelli Fixing System – новий рівень безпеки для маленьких пасажирів

Інноваційна система кріплень Bellelli Fixing System, якою оснащені італійські автокрісла Gio Plus Fix, Maximo Fix і Miki Plus Fi, є додатковим щаблем безпеки вашої дитини, яка подорожує в автомобілі. Завдяки додатковим фіксаторам системи Isofix, яка давно зарекомендувала себе, а також штатним автомобільним ременям дитяче автокрісло надійно фіксується на сидінні, виключаючи можливість неправильної установки. При цьому не має значення, який вид Isofix (ремінне кріплення або жорстке) вбудований в автокрісло. 

Максимальна безпека і надійна установка забезпечуються безпосереднім з'єднанням фіксаторів Fix з автомобільною базою. Це дозволяє при автомобільній аварії обмежити зміщення вперед і в сторони автокрісла, в якому подорожує дитина. Ремінні підстави, в які вбудовані фіксатори Fix, поглинають основне навантаження, що виникає при аварії або в разі різкого гальмування. Варто відзначити, що завдяки гнучкості цих фіксаторів можливість регулювати кут нахилу автокрісла зберігається.

Якщо ви придбали автокрісло з фіксаторами Fix, то повинні запам'ятати головне правило: використовувати їх можна виключно зі штатними автомобільними ременями. Установка дитячого автомобільного крісла без них неможлива! 

В якості, безпеки та надійності дитячих автокрісел з системою Bellelli Fixing System можна не сумніватися, так як всі моделі були піддані тестуванням в Нідерландах на предмет відповідності жорстким стандартам і нормативам ЕСЕ R44 / 04.