AIRWHEEL (Китай)

Виробник Airwheel Technology почав свою діяльність в 2004 році. Це була компанія фахівців, що бажають поширити сучасні технології і зробити їх доступними для широкого кола користувачів. Вони відкрили кілька науково-дослідних центрів на території Китаю, де і приступили до реалізації своїх сміливих планів. Сучасну назву фірма отримала в 2013 році, і з тих пір встигла перетворитися в одного з найбільших виробників моноколес і гіробордiв.

При створенні моделей виробник акцентує увагу на привабливий дизайн і безпеку. Якщо на початку діяльності компанія здійснювала підрядну збірку, то зараз вона розробляє власні моделі. Філіали фірми є в багатьох провінціях КНР. А ринок збуту охоплює багато країн світу: США, Англію, Італію, Росію, Австрію, Німеччину і т. д.

Назва бренду включає в себе два слова, які переводяться з англійської мови як "повітря" і "колесо". Якщо перше уособлює навколишнє середовище, то друге є символом прогресу і руху вперед. Концепція компанії включає в себе такий аспект, як турбота про навколишнє середовище, що втілюється в застосуванні при виготовленні виключно безпечних матеріалів.

Фірма здійснює не тільки розробку програмного і апаратного забезпечення, але також організовує виробничий процес і займається реалізацією. Бренд є власником понад 50 патентів і найсучасніших розробок. У кожної моделі електротранспорту є всі необхідні міжнародні сертифікати. Компанія перебуває в тривалих партнерських відносинах з знаменитими на весь світ брендами-виробниками техніки і сучасних технологій, такими як Sony, Panasonic, Google і Qualcomm. Це дозволяє гарантувати клієнтам найвищий рівень надійності і незрівнянну якість продукції. Саме ці два аспекти є найважливішими складовими успіху компанії.