Anex (Польща-Україна)

Той, у кого є маленькі діти, точно розуміє, якими характеристиками повинні володіти товари, що виробляються для них. Співробітники спільної польсько-української компанії Anex (Анекс) повністю підтримують цю думку, створюючи якісний перший дитячий транспорт, який стане кращим помічником молодим батькам. Бренд Anex (Анекс) будує відносини з клієнтами, спираючись на швидке й ефективне реагування на вимоги батьків. Щоб випускати надійні коляски для дітей за демократичними цінами, було проведено чимало досліджень, проаналізовано міжнародний досвід інших компаній, які випускають аналогічну групу товарів. В результаті проведеної роботи кожен український споживач може насолодитися експлуатацією колясок Anex (Анекс), які в широкому асортименті пропонує своїм клієнтам мережа магазинів Babypark (Бебіпарк).

Максимальна зручність для батьків, неперевершений комфорт для малюка, легкість експлуатації, висока функціональність, відповідність модним тенденціям – бренд Anex (Анекс) готовий запропонувати коляску на будь-який смак, в якій врахована кожна дрібниця! Над розробкою модельного ряду колясок польсько-української торгової марки трудилися кращі європейські фахівці. В колясках Anex (Анекс) враховані всі без винятку недоліки, які властиві товарам даної категорії. Перший транспортний засіб вашого малюка подарує йому безкомпромісну безпеку і неперевершений комфорт.

Комплектуючі і запасні частини колясок Anex (Анекс) виробляються на новітньому обладнанні. Завдяки повній комп'ютеризації повністю виключений людський фактор, а це означає максимальну точність складання, високу якість і надійність. Прогулюючись з дитиною в колясці Anex (Анекс), можна не думати про стан функціональних вузлів, а повністю зосередити увагу на маленькому пасажирі. Доказом якості колясок Anex (Анекс) служать гігієнічні висновки та сертифікати відповідності, видані компанії Anex (Анекс) після численних випробувань. Бренд не зупиняється на досягнутому, постійно розширюючи асортимент модельного ряду. Коляски Anex (Анекс) постійно модернізуються, надихають дизайнерів на стильні колірні і конструкторські рішення.

Купуючи коляски польсько-українського бренду Anex (Анекс), батьки отримують не просто засіб для прогулянок з дітьми, а комфортну, безпечну коляску, завдяки якій дитинство крихітки буде яскравим, безтурботним, захоплюючим і безпечним!

У лінійку колясок Anex (Анекс) входять універсальні, прогулянкові моделі, коляски-трансформери. Визначитися з вибором відповідного конкретного товару ви можете в магазинах Babypark (Бебіпарк), де коляски Anex (Анекс) представлені в наступному асортименті: