Anmerino (Україна)

 

Справжні поціновувачі краси відмінно знають, що у в'язаних речей є ряд переваг, які роблять їх унікальними і індивідуальними. Саме з цієї причини вони завжди затребувані і популярні. Вітчизняна компанія Anmerino (Анмеріно) підтримує цей тренд, пропонуючи стильну і якісну в'язану продукцію для дітей. Сьогодні модні аксесуари для самих маленьких представлені і в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк).

Продукція, яка представлена ​​українською компанією Anmerino (Анмеріно), призначена для дітей у віці від трьох місяців до дванадцяти років. Вона виконана з любов'ю і турботою про малюків, в найкращих сімейних традиціях. У лінійці товарної продукції представлені зимові та демісезонні шапки, берети, панамки, кепки, косинки і стильні комплекти, які виглядають оригінально, виділяючи дитини з натовпу. Для виробництва аксесуарів для дітей компанія Anmerino (Анмеріно) використовує натуральну пряжу бездоганної якості. Бавовна і мериносова шерсть – матеріали, які давно довели свою перевагу. У зимовий період вони дарують зігріваючий ефект, огортаючи дитини м'якістю і комфортом, а в літній – охолоджуючий. Шерсть мериноса – дивовижний натуральний матеріал, що володіє унікальними властивостями. Вона м'яка, відмінно зігріває без ризику перегріву і чудово охолоджує при необхідності. Також мериносова шерсть забезпечує антибактеріальний ефект. Крім того, вона не викликає алергії, що важливо.

Купуючи в'язані речі Anmerino (Анмеріно), батьки можуть бути впевнені, що здоров'ю їхнього малюка нічого не загрожує. Крім того, аксесуари характеризуються високим зручністю, а їх дизайн відрізняється благородним шиком. На кожному продукті Anmerino (Анмеріно) можна побачити вишивку, яка виконана вручну, або помпон з розкішного натурального хутра. У кожну петельку, кожен сантиметр готового аксесуара творці вкладають частинку своєї душі, тому шапочки і берети наповнені позитивною енергетикою.

Ексклюзивні дитячі головні убори Anmerino (Анмеріно), які подарують можливість виглядати індивідуально і дуже стильно, сьогодні можна придбати в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк), де вони представлені в наступному асортименті: