Baby Patent (США)

Американська компанія Baby Patent (Бебі Патент), яка заявила про себе на світовому ринку кілька років тому, не перестає радувати батьків сучасними аксесуарами і гаджетами для догляду за маленькими дітьми. Завдяки високотехнологічним інноваційним рішенням мамам і татам виконувати щоденні завдання, пов'язані з доглядом за малюком, в рази простіше! Тепер і українські родини можуть стати володарями якісної сучасної продукції, пропонованої американською компанією Baby Patent (Бебі Патент), адже вона представлена ​​в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк).

Мабуть, до найбільш відомих і популярних продуктів американського бренду Baby Patent (Бебі Патент) можна віднести дитячу ванночку 3-в-1. Вона дійсно унікальна, адже купати в ній можна і новонародженого малюка, і дворічного непосиду. Завдяки вбудованим вагам можна одночасно з гігієнічними процедурами контролювати вагу дитини. Ваги мають функцію пам'яті. Крім того, тепер немає необхідності переживати про температуру води, так як ванночка для купання оснащена термометром. Однією з переваг даного аксесуара є і його безпека. Ванночка має овальну ергономічну форму, а її дно обладнано спеціальною накладкою, яка перешкоджає ковзанню тіла дитини.

Вдалося чудовій команді американських фахівців Baby Patent (Бебі Патент) вирішити і проблему батьків з болями в спині, адже процес купання дитини нерідко затягується. Щоб спина не відчувала навантаження, ванночку можна встановити на спеціальну підставку. Її можна фіксувати на зручній висоті, а в складеному вигляді вона займає мінімум місця. Перевагою даного аксесуара є наявність додаткової трубки, за допомогою якої можна зливати з ванночки воду.

Асортимент американської компанії Baby Patent (Бебі Патент) регулярно поповнюється сучасними якісними товарами, які відрізняються високою практичністю і функціональністю. В даний час в мережі Babypark (Бебіпарк) представлені наступні товари бренду Baby Patent (Бебі Патент):