Babymoov (Франція)

Компанія Babymoov (Бебімув) заснована у Франції в 1997 році. За час роботи вона встигла зарекомендувати себе як виробник якісних інноваційних товарів, які зручні і практичні для дітей та їх батьків. Сьогодні якісна продукція французького бренду представлена ​​в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк).

Філософія компанії Babymoov (Бебімув) заснована на тому, що товари і аксесуари, які призначені для дітей, повинні бути не тільки якісними, але й безпечними. На цьому побудована робота французького бренду зі світовим ім'ям. Продукція, яка виробляється Babymoov (Бебімув), повинна подобатися покупцям і задовольняти всі їхні потреби. У колекції товарів представлені найкращі зразки, які відрізняються бездоганною якістю. Цього компанії вдалося досягти завдяки ретельному контролю і випробуванням, які здійснюються в лабораторних умовах. Тільки після цього продукція з'являється на полицях магазинів у всьому світі. Про відповідність дитячих товарів світовим стандартам якості свідчать численні сертифікати. В асортименті компанії Babymoov (Бебімув) на сьогоднішній день представлені подушки для дітей, радіоняні, матраци, столи для сповивання, меблі для дитячої кімнати, предмети гігієни, сучасні гаджети для приготування їжі і підтримки мікроклімату в приміщенні. Товари для дітей відповідають всім сучасним вимогам, так як над їх розробкою працюють педіатри, психологи, вихователі. Їх ідеї втілюють в життя інженери і дизайнери. Для французького бренду Babymoov (Бебімув) однією з найбільш пріоритетних цінностей є близькість з дітьми та їх батьками, тому компанія постійно контактує зі споживачами за допомогою соціальних мереж, блогів і сайтів. Регулярно з'являються огляди нових товарів, опису інноваційних технологій, рецепти смачних страв для самих маленьких і майбутніх мам.

Компанія Babymoov (Бебімув) спрощує повсякденне життя батьків, дозволяючи звільнити більше часу для дитини. Придбати якісні інноваційні товари, вироблені французьким брендом, можна вже сьогодні. У мережі магазинів Babypark (Бебіпарк) товари Babymoov (Бебімув) представлені в наступному асортименті: