BABYZEN (Франція)

Захоплююча історія французького бренду Babyzen (Бебізен) почалася в 2007 році. Три лікаря, дизайнер і інженер, що заснували компанію, вирішили, що пора позбавити ринок дитячих товарів від застарілих, незручних в експлуатації і неестетичних колясок. Громіздкість, непрактичність і шаблонний зовнішній вигляд першого дитячого транспорту їх не задовольняли. Незабаром французькі майстри презентували першу лінійку колясок Babyzen (Бебізен), які сьогодні доступні і українським малюкам, так як представлені в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк).

У дитячих колясках Babyzen (Бебізен) творцям вдалося поєднати інноваційні технології і стильний сучасний дизайн. Сьогодні продукція французької компанії – це коляски, що відрізняються унікальною системою складання, неперевершеним комфортом для дитини і простотою експлуатації для батьків. Саме з цієї причини коляски Babyzen (Бебізен) затребувані на світовому ринку. Успіх першої колекції надихнув засновників компанії на розширення асортименту продукції. Сьогодні бренд випускає і дитячі автомобільні крісла, які завойовують споживачів демократичною ціною, високою якістю і високим ступенем безпеки. В асортименті представлені аксесуари для колясок і комплектуючі до них.

Дитячі коляски Babyzen (Бебізен) відрізняються особливою конструкцією, яка виділяє їх від аналогічних моделей. До переваг французьких колясок можна віднести універсальність, так як більшість моделей відносяться до класу 2 в 1. Щоб перетворити прогулянкову модель в універсальну, досить придбати ряд необхідних аксесуарів. Коляски Babyzen (Бебізен) швидко і легко складаються, перетворюючись в компактну сумку для транспортування. Вони легкі, надійні, компактні. Для їх виробництва інженери компанії Babyzen (Бебізен) використовують міцний алюміній, ударостійкий пластик, якісний текстиль. Завдяки болтовим з'єднанням вузлів, у всіх моделей колясок відсутній люфт. Колекції колясок Babyzen (Бебізен) – це унікальні колірні рішення, інноваційні інженерні рішення, сучасні технічні характеристики.

Придбати кращі коляски Babyzen (Бебізен) для дітей можна вже зараз, так як в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк) представлені наступні моделі: