Bambi (Польща)

Торгова марка Bambi, продукцію якої можна купити на сторінках інтернет магазину Babypark.ua, належить відомому у всьому світі виробнику з Польщі. Компанія випускає різноманітну продукцію для дітей вже не перший рік і за цей час їй вдалося стати однією з найбільш впізнаваних серед молодих батьків. Величезне число позитивних відгуків товари ТМ Бембі отримують з тієї причини, що настільки високоякісні вироби сьогодні випускають деякі виробники. Створення нових моделей відбувається під керівництвом відомих у всьому світі педіатрів, тому в магазини потрапляють товари бренду, користуючись якими ваше чадо буде перебувати в піднесеному і натхненному настрої.

Ще одна характеристика торгової марки Bambi - це їх абсолютна безпека. Купуючи велосипед, прогулянковий візок або стільчик для годування в відповідному розділі сайту Babypark.ua, ви можете бути впевнені в тому, що малюк не поранитися об гострі кути або виступаючі елементи і не покалічиться під час пересування.

Використовуючи накопичений за роки існування досвід і знання про дитячі особливості та потреби, бренд Bambi створює чудову продукцію, яка дарує радість малюкам та їх батькам.

Торгова марка Bambi піклується про те, щоб дитині було комфортно з самого народження. В асортименті даного бренду є всі необхідні товари для дітей та батьків: коляски і автокрісла, стільчики для годування, манежі, гойдалки, ходунки, Толокар, триколісні велосипеди та електромобілі, гойдалки і шезлонги, мольберти і парти, килимки для малюків.

Столи і стільчики, парти та інша дитяча меблі виготовляються з екологічно чистих матеріалів, покривається безпечними матеріалами. Дитячі меблі даного виробника барвиста і яскрава, картинки подобаються дітям, крім того, вона довговічна, багатофункціональна і зручна.

Коляски Bambi відрізняються надійними тканинами, багатофункціональністю, гарною якістю виконання. В асортименті є коляски-трансформери з міцною рамою і надійними колесами, які зможуть проїхати по сніговим заметам, легкі і компактні коляски-тростини для літніх прогулянок та подорожей.

Електромобілі даної торгової марки правдоподібно імітують справжні моделі машин, такий транспорт сподобається будь-якій дитині. У комплекті є пульт управління, звукові ефекти і інші цікаві функції.

Розвиваючі ігри допоможуть дитині вивчити кольори, форми, фактури і звуки, допоможуть сформувати логічне мислення, розвинути увагу та пам'ять.

Продукція даної торгової марки створюється з любов'ю до дітей. Товари відмінної якості, безпечні і підійдуть для дітей з народження.