Bellamy (Польща)

Компанія Bellamy (Белламі) була заснована в Польщі не так давно, але за кілька років плідної роботи про неї дізналися споживачі всього світу. І цей факт зовсім не дивує, адже продукція польського бренду, що випускає якісні меблі для дитячих кімнат, відрізняється не тільки високою функціональністю, але і оригінальним дизайнерським рішенням.

Сьогодні розкішні, але недорогі меблі, зроблені компанією Bellamy (Белламі), можна придбати в багатьох країнах світу, а в Україні вона в широкому асортименті представлена ​​в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк).

Незважаючи на ніжні пастельні кольори, меблі бренду Bellamy (Белламі) однозначно можна назвати яскравими. І справа в не в кольорі використовуваних для обробки покриттів лакофарбових матеріалів. Одного погляду на білосніжне ліжечко або комод з кантом кольору натурального горіха буде достатньо для того, щоб зрозуміти позицію групи дизайнерів польської компанії Bellamy (Белламі): за простотою і відсутністю величезної кількості декоративних елементів ховається витончена елегантність, притаманна меблям, що не відносяться до категорії «одноденок». Діти ростуть дуже швидко, смаки у них змінюються, але стильні і якісні меблі, які підходять як для кімнати новонародженого, так і для дитячої підлітка, ніколи не набриднуть.

Відмітна особливість продукції польської торгової марки Bellamy (Белламі) в тому, що при виготовленні меблів використовується високоякісна, міцна і надійна фурнітура знаменитого німецького бренду Häfele (Гефеле). Для дитячих меблів це вкрай важливо, адже малюки не залишають без уваги жоден ящик. Крім того, дана фурнітура оснащена пристроями прямого доводу, що убезпечить ручки малюка від можливих травм.

Для виробництва дитячих меблів торгової марки Bellamy (Белламі) використовуються якісні та екологічно чисті матеріали. Покриття меблів відрізняється стійкістю проти подряпин. Вся продукція сертифікована і відповідає вимогам безпеки, що висуваються до меблів для дитячих кімнат. Одна з головних її переваг - це функціональність. Меблі можуть рости разом з малюком, так як ліжечко без зусиль перетворюється з колиски в підліткове, а до шаф можна здобувати додаткові модулі.

Батьків, які цінують дизайн, якість і комфорт, зацікавлять дитячі меблі, вироблені компанією Bellamy (Белламі). З асортиментом , який включає і ліжечка, і комоди, і шафи, і різні модулі, можна ознайомитися в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк) або у фірмовому інтернет-магазині. Вашій увазі пропонується наступна продукція польської торгової марки Bellamy (Белламі):