Bertoni (Болгарія)

Болгарський бренд Bertoni (Бертоні) заслужено займає одну з лідируючих позицій на європейському ринку дитячих товарів. Над розробками кожного випущеного концепту злагоджено працює команда інженерів. При створенні продукції до справи підходять з зацікавленої сторони – батьків і дітей. З цієї причини вся продукція даного бренду дуже зручна у використанні, і в ній завжди враховані всі побажання батьків! Товари Bertoni (Бертоні) – це справжня європейська якість, безпека продукції і дуже доступні ціни на весь промисловий ряд!

Кожен виріб, що зійшов з заводського конвеєра Bertoni (Бертоні), втілює в собі інноваційні ідеї та розробки, а також вже перевірені роками рішення, що не втрачають актуальності. У даній категорії дитячих товарів кожен зможе знайти своє бажане придбання саме в такому вигляді, як і замислювалося. Цей бренд прагне до унікальності та оригінальності своїх продуктів, тому товари Bertoni (Бертоні) дуже впізнавані. Такі товари для дітей завжди викликають підвищений інтерес у навколишніх, адже вони яскраві, незвичайні і стильні.

Товари даної торгової марки завжди користувалися заслуженою увагою покупців, і це цілком закономірно! Адже важко собі уявити ще хоч один бренд, який би так уміло поєднував у своїй продукції яскравий дизайн і чудову якість! Ціни на дитячі товари Bertoni (Бертоні) постійно приємно дивують! З цієї причини вони представлені на багатьох торгових площах України, не стала винятком і мережа магазинів Babypark (Бебіпарк).

Популярність дитячих товарів Bertoni (Бертоні) збільшується постійно! Хочете дізнатися, чому? Кожна нова колекція продукції поєднує в собі всі вдалі напрацювання, які доповнюються новими опціями. Засновники компанії вважають, що немає межі досконалості, особливо, коли мова йде про товари для малюків! Кожен продукт цієї торгової марки буквально наповнений любов'ю до своїх маленьких споживачів.

А ще Bertoni (Бертоні) завжди дбає про індивідуальність клієнтів. З цієї причини постійно оновлюється текстиль колясок, пропонуючи батькам змінити старі кольори обшивки на нові, яскраві й сучасні рішення! Кожна матуся зможе вибрати собі забарвлення до душі, а при бажанні і міняти її по кілька разів на рік!

Як вже було згадано вище, торгова марка Bertoni (Бертоні) – це лідер у Європі в сфері виробництва і реалізації товарів для дітей.

Серед її продукції можна знайти сучасні дитячі коляски будь-якого типу, включаючи прогулянкові, універсальні і модульні. Дуже широко відомі на ринку дитячі манежі і ліжечка-манежі Bertoni (Бертоні).

Чимало втішних відгуків заслужила і лінійка дитячих автокрісел даного бренду. Вони проходять найсуворішу сертифікацію, а також тестування в серії краш-тестів перед тим, як потрапити на прилавки магазинів. Купуючи одне з них, ви можете бути спокійні за безпеку своєї дитини в автомобілі.

Ще бренд Bertoni (Бертоні) славиться своїми чудовими «дитячими залізними конями», які можуть використовуватися іншими виробниками, як приклад для наслідування. Потрібно відзначити і високоякісні ходунки, сумки-кенгуру, зручні та безпечні стільчики для годування.

Важливим чинником є ​​і те, що на весь модельний ряд товарів Bertoni (Бертоні) завжди можна знайти широкий вибір індивідуальних аксесуарів, який мало не щодня оновлюється. Ці та інші товари ви завжди зможете знайти за вигідною ціною в мережі магазинів Babypark (Бейбіпарк), де в даний час представлені наступні товарні позиції: