Bibi (Швейцарія)

З 1938 року швейцарська компанія Bibi (Бібі) радує батьків якісною і дуже практичною продукцією для догляду за найменшими. Цей сімейний бренд відомий на весь світ, і сьогодні українські батьки можуть придбати інноваційні товари для догляду в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк) за демократичними цінами.

Компанія Bibi (Бібі) допомагає піклуватися про найцінніше в житті будь-якої людини – маленьку дитину. Бренд був заснований понад вісімдесят років тому в Цюріху. Спочатку лінійка товарів складалася з пустушок і сосок для пляшечок. Сьогодні асортимент представлений дуже широко. Серед аксесуарів торгової марки Bibi (Бібі) можна знайти і пляшечки, які не викликають у новонароджених дітей кольок, і столові прилади, і нагрудники, і пристосування для догляду за посудом. Над створенням кожного товару працюють не тільки технологи, але і педіатри, дизайнери. Аксесуари швейцарської компанії Bibi (Бібі) служать не тільки помічниками в догляді за дитиною, а й наповнюють повсякденний побут яскравими моментами, натхненням і сучасним стилем. Це відчувається в кожному виробі! Одним з головних принципів роботи сімейної компанії Bibi (Бібі) є безкомпромісна безпека продукції. Соски, пляшечки і інші аксесуари створені для того, щоб безпосередньо контактувати не тільки з ніжною шкірою дитини, але і слизовими, тому ні про які шкідливі домішки в складі будь-якого виробу й мови бути не може. Це стосується і бісфенолу А, який присутній в складі аналогічних товарів інших торговельних марок. Не містять вироби і фталатів, сірки. При цьому пластик, який використовує виробник, можна застосовувати в мікрохвильовій печі, мити в посудомийній машині, стерилізаторі. Безпека і висока якість продукції Bibi (Бібі) підтверджені сертифікатами EN 1400.

Однак найголовнішою перевагою, мабуть, можна назвати антикольоковий ефект сосок і пляшечок Bibi (Бібі). При годуванні з класичних пляшечок в шлунок малюка потрапляє велика кількість повітря, який провокує різь в животику. Завдяки наявності антикольокового клапана надмірне заковтування повітря виключено! Що стосується сосок, то їх форма відповідає вимогам ортодонтів. Для виробництва цих аксесуарів використовується силікон, який не має запаху і смаку, і латекс, який характеризується м'якістю і екологічністю. Представлені в колекції Bibi (Бібі) і соски 3в1. У них можна регулювати розмір отвору.

На окрему увагу заслуговує дизайн продукції Bibi (Бібі). Маленьким джентльменам сподобаються аксесуари в блакитних тонах, юним леді – в рожевих і білих. Товари представлені в декількох серіях з тематичними малюнками – «Маленькі зірки», «Мій маленький світ» та інші. Нагрудники прикрашені красивою вишивкою, на пляшечках – принти з фарби, яка не стирається.

Придбати товари, в яких з'єднані високий професіоналізм персоналу, інноваційні технології, увага до кожного нового виробу і культура виробництва, можна в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк), де представлені наступні товари Bibi (Бібі):