Bloom (США)

Торгова марка Bloom (Блум) – це перевірений роками виробник стильних, надійних та безпечних дитячих меблів. Ця торгова марка була заснована у Франції чотирма заповзятливими отцями, які проаналізували ринок, і вирішили зайнятися виробництвом якісних товарів для дітей. Вони зібрали воєдино всі сучасні напрацювання в цій сфері, і явили європейського ринку новий погляд на давно знайомі речі.

Батьки-засновники бренду не стали обмежуватися класичним баченням дизайну дитячих меблів, тому їх продукція дуже впізнавана серед незліченної безлічі її аналогів. При розробці ескізів своєї продукції дизайнери використовують найсучасніші модні тенденції, керуючись побажаннями батьків. Серед цих товарів можна зустріти неординарні стільчики для годування, стильні дитячі крісла, комфортні шезлонги, а також дитячі ліжечка, розроблені з урахуванням всіх вимог ортопедів. Сьогодні багато чого з перерахованого асортименту можна зустріти і на полицях мережі магазинів Babypark (Бебіпарк).

Багато недобросовісних виробників намагаються підкупити молодих батьків, роблячи основну ставку на яскраве забарвлення і незвичайний вид своєї продукції. Але все це не відноситься до товарів, що випускаються брендом Bloom (Блум). Тут основний упор зроблений на безпеку малюка і практичність продукції, а стильний зовнішній вигляд – це вже додаток до перерахованого. Купуючи будь-яку одиницю з продукції зазначеного вище виробника, батьки можуть бути впевнені, що вона пройшла ретельну перевірку на всіх етапах виробництва, безпосередньо фахівцями бренду. Купуючи меблі Bloom (Блум), не варто турбуватися про якість використовуваних матеріалів. Девіз компанії – все найкраще малюкам, і в цьому плані у них слово не розходиться з ділом! Будь-який елемент продукції, будь то сировина, фарба або клей, є екологічно чистим, на що завжди присутня відповідна документація.

У європейського законодавства немає компромісів, коли мова заходить про безпеку і здоров'я майбутніх поколінь! З цієї причини торгова марка Bloom (Блум) закуповує деревину для своєї продукції тільки за тієї умови, що виросла вона на екологічно чистій території. Для виробництва дитячих меблів технологи представленого бренду відбирають виключно зразки найвищої проби. Клейові склади, а також усі без винятку лакофарбові матеріали, пройшли багаторазову атестацію і вже перевірені роками. Саме з цієї причини меблі Bloom (Блум) відмінно підійдуть як для здорового малюка, так і для діток з особливими потребами. Необхідно віддати належне і інженерам представленої торгової марки, адже принцип роботи всіх механізмів меблів інтуїтивно зрозумілий кожному.

Чималу увагу при виробництві приділяють і простоті у догляді за меблями. Для більшої її частини буде цілком достатньо вологої серветки. Завдяки сучасним захисним покриттям від забруднення не залишиться й сліду в лічені секунди. Вибираючи дитячі меблі, не варто задовольнятися посередньою якістю. Думайте, як її батьки-засновники – дітям тільки найкраще, і ніяк інакше! Хто сказав, якщо якісно, ​​то дуже дорого? Якщо ви теж так вважаєте, то бренд Bloom (Блум) готовий довести кожному своєму клієнтові протилежне!

А у Вашої дитини є Bloom?