Bugaboo

Bugaboo (Нидерланды)

Bugaboo (Бугабу) - порівняно молодий голландський бренд. Сьогодні магазини компанії можна знайти практично у всіх світових столицях, а головний офіс Bugaboo (Бугабу) розташований в Амстердамі. Заснована компанія була в 1999 році лікарем Eduard Zanen Едуардом Заненом) і дизайнером Max Barenbrug (Максом Баренбругом). Оскільки більшість виробників дитячих колясок відмовилися підтримати новаторів в реалізації їхнього проекту, то Макс і Едуард першу серію прототипів колясок Bugaboo (Бугабу) створили самостійно. Їх відмінними особливостями були: компактне складання, 2-х колісна позиція, сидіння, що переставлялося, та перекидна ручка.

Коляски Вugaboo

Після отримання великої кількості позитивних відгуків в Кельні на виставці дитячої продукції Kind + Jugend, у 1999 році було завершено виробництво першої серії колясок Bugaboo (Бугабу), екземпляри якої дуже швидко розпродалися в Голландії. З тих пір і до сьогоднішнього дня спеціалізацією Bugaboo (Бугабу) став випуск колясок і аксесуарів до них (теплих вкладишів, підстаканників, парасольок, літніх капюшонів) найвищого рівня. Ці функціональні, естетичні й елегантні вироби, які залишаються постійним багаторічним трендом, можна в широкому асортименті знайти в нашому магазині Babypark.

Практично щорічно засновники бренду продовжують удосконалювати свої початкові моделі: коляски Bugaboo (Бугабу) оснащуються м'якими ресорами Frog (Фрог), колисками для новонароджених і сидіннями для старших малюків. Створюються нові оригінальні вироби: перша в світі джинсова коляска Frog Denim (Фрог Денім), поліпшена Bugaboo Cameleon (Бугабу Хамелеон), спрощена Bugaboo Gecko (Бугабу Гекон), компактна Bugaboo Bee (Бугабу Бі), приголомшливо популярна Bugaboo Cameleon (Бугабу Хамелеон), Bee + (Бі Плюс), яка зростає одночасно із малюком, коляска для близнюків (або дітей-погодків) Bugaboo Donkey (Бугабу Данко). Всі моделі даного бренду відрізняються легкістю в експлуатації, ультрасучасним дизайном, тихохідністю і порівняно невеликою вагою.

Вся продукція компанії Bugaboo (Бугабу) відрізняється найвищою якістю, екологічними матеріалами, оригінальними конструкційними особливостями та підвищеною безпекою. Не дивно, що на сьогоднішній день це один з найбільш актуальних брендів для батьків у всьому світі.