Coo Coo (Украина)

Молода українська торгова марка Coo Coo (Ку Ку) - це виробник високоякісних і безпечних товарів для дітей і новонароджених. Багато сімей вже встигли по достоїнству оцінити практичні, зручні, безпечні аксесуари і на 100% натуральні постільні комплекти з найніжнішої тканини. Цей виробник стає все більш впізнаваним і популярним серед українців, оскільки його високим стандартам якості і безпеки можна довірити своїх дітей! У мережі магазинів Babypark (Бебіпарк) завжди можна знайти постільні комплекти та аксесуари торгової марки Coo Coo (Ку Ку).

Дизайн продукції розробляється молодою і ініціативною дизайнерською групою в місті Києві. Їх бачення стилю може відрізнятися від загальноприйнятих понять і стереотипів, але Coo Coo (Ку Ку) дивиться на світ широко відкритими очима! І від цього пильного погляду не змогли сховатися сучасні модні тенденції Північної Америки і Західної Європи. Якість товарів Coo Coo (Ку Ку) орієнтована на високу планку, яка відповідає стандартам провідних виробників. Нестандартні, але дуже зручні та практичні рішення роблять використання постільних комплектів або аксесуарів надзвичайно зручним. Coo Coo (Ку Ку) наслідує світовим стандартам, де яскраві упаковки вже встигли зміниться на гідний її зміст. Міцність, якість, практичність, довговічність, безпека, екологічність, стиль і демократична цінова політика – це далеко не повний список достоїнств, які ви зможете помітити самостійно, ставши клієнтом торгової марки Coo Coo (Ку Ку), і покупцем мережі магазинів Babypark (Бебіпарк)!

На сьогоднішній день ми можемо запропонувати своїм відвідувачам наступний асортимент продукції в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк):