Cybex

Компанія Cybex (Сайбекс) з 2000 року є великим виробником колясок-тростин і прогулянкових колясок, а також автокрісел, переносок, аксесуарів та інших товарів, які роблять життя сучасних батьків більш комфортним. Її заснував у Німеччині Мартін Пос, який, будучи батьком маленьких дітей, вирішив створювати такі дитячі товари, які будуть доставляти тільки задоволення. Головний принцип компанії - «Безпека. Дизайн. Функціональність ». І він проглядається в кожному виді продукції всесвітньо відомого бренду Cybex (Сайбекс).

Висока якість, що є візитною карткою Німеччині, в поєднанні з креативним дизайном і доступними цінами робить товари Cybex (Сайбекс), представлені в нашому магазині Babypark (Бебіпарк), унікальними - ось те, за що мільйони батьків полюбили продукцію цього бренду.

Коляски Cybex (Сайбекс) підходять як новонародженим малюкам, так і більш дорослим діткам. Моделі Cybex Callisto (Сайбекс Калісто), Cybex Topaz (Сайбекс Топаз), Cybex Onyx (Сайбекс Онікс), Cybex Twinyx (Сайбекс Твінікс) можна комбінувати з люлькою та автокріслом, що дуже зручно, якщо ви часто і довго гуляєте або їздите в автомобілі. Якщо дитині вже виповнилося шість місяців, відмінним помічником стане коляска Cybex Ruby (Сайбекс Рабі).

Автокрісла Cybex (Сайбекс) - гордість компанії. Перша модель заслужила визнання світової громадськості і була відзначена багатьма нагородами. Безпеку автокрісел підтвердили численні краш-тести, проведені незалежними організаціями OAMTC, AutoBild.de і ADAC. У групі 0 + представлені наступні моделі автокрісел: Cybex Aton 3 (Сайбекс Атон 3), Cybex Aton 2 (Сайбекс Атон 2), Cybex Aton 2010 (Сайбекс Атон 2010) та Cybex Aton Basic (Сайбекс Атон Бейсік). Для дітей вагою до 18 кілограмів виробляються автокрісла Cybex Sirona (Сайбекс Сірон) і Cybex Juno-fix (Сайбекс Джуно-фікс), а для дитини у віці від 9 місяців до 12 років підійдуть моделі Cybex (Сайбекс) серій Pallas (Паллас), Isis -fix (Ісіс-фікс), Solution (Солюшн), Free-fix (Фрі-фікс) і Free (Фрі). Варто відзначити, що створення дизайну автокрісел відбувається за участю різних креативних груп.

Також компанія Cybex (Сайбекс) випускає чохли для ніжок, адаптери для автокрісел, дощовики, рюкзаки-переноски, люльки, які створюють ще більш комфортні умови для малят та їх батьків.

У магазині Babypark (Бебіпарк) до ваших послуг наступний асортимент дитячих товарів від компанії Cybex (Сайбекс):