Doona (Iзраїль)

Ізраїльська торгова марка Doona (Дуна) є власністю інноваційної компанії Simple Parenting, яка базується в Гонконгу. Головним принципом роботи компанії є прагнення до вдосконалення і спрощення життя батьків і їх дітей шляхом впровадження інноваційних продуктів і рішень. Постійно рухомі цією місією, засновники Doona (Дуна) знаходяться в пошуку проблем в щоденному процесі виховання дітей для того, щоб успішно їх вирішувати! Команда Doona (Дуна) працює, використовуючи широкі можливості і досвід, щоб полегшити працю батьків в таких питаннях. Результатом цього безперервного процесу є висока якість рішень і продукції, які дійсно впливають на сучасну щоденну працю батьків. Сьогодні інноваційні продукти Doona (Дуна) представлені в широкому асортименті в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк).

За словами засновника компанії Йоав Мазара, подорож Doona (Дуна) почалася з його бажання створити безпечну і просту середу для найдорожчого в житті – для його новонародженої доньки Даніель, яку батьки називають Дуной. Коли з'явилася на світ їх перша дочка, Йоав і його дружина відчули необхідність повноцінно проводити з нею якомога більше часу і всюди брати її з собою. У той же час вони зрозуміли, як важливо забезпечувати її захист, а щоденне використання автокрісла і прогулянкової коляски було болісним. У своїй маленькій дизайнерської майстерні Мазар поставив перед собою чітку мету: перетворити дитяче автокрісло в щось таке ж безпечне, але також просте і практичне. Так народилася ідея Doona (Дуна), першого продукту від Simple Parenting. Сьогодні ідея Simple Parenting полягає в тому, щоб розділити це бажання з усіма батьками в усьому світі, постійно створюючи продукцію, яка буде надихати батьків і допомагати їм на перших етапах батьківства. Doona (Дуна) слід цієї концепції і запрошує приєднатися до її захоплюючої подорожі в світ усвідомленого батьківства.

Місією Doona (Дуна) є виробництво товарів, які спрощують життя батьків і їх дітей, беручи до уваги практичність, легкість використання і отримання задоволення від продукту, ставлячи безпеку, якість і дизайн головними пріоритетами. Компанія Doona (Дуна) дає обіцянку знаходити проблемні аспекти в щоденному процесі виховання дітей і використовувати широкі можливості і досвід, щоб полегшити працю батьків в таких питаннях, пропонуючи високоякісні рішення і продукцію, які дійсно вплинуть на сім'ї по всьому світу. Фахівці компанії ніколи не йдуть на компроміс у питаннях якості. Doona (Дуна) завжди встановлює рівень стандарту вище, ніж будь-який інший офіційний стандарт, тестований в офіційних лабораторіях, і завжди вище, ніж у конкурентів. У компанії проводяться власні тестування, де випробовується продукція навантаженнями інтенсивними і екстремальними, що гарантує її відповідність найвищим стандартам якості. При цьому інновації та розвиток є ключовими факторами в продуктах Doona (Дуна). Інновації дають компанії відмінні конкурентні переваги, і це є частиною інтелектуальної власності, включаючи патенти, дизайн, товарні знаки і авторські права.

У лінійці продуктів Doona (Дуна) представлені аксесуари (сумки, дощовики, ковпаки на колеса, захист сидінь автомобіля, москітні сітки, захист від сонця, вкладиші для новонароджених), автомобільні крісла і бази. В даний час в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк) можна придбати наступні товари Doona (Дуна):