Emmaljunga

Всесвітньо відомий бренд Emmaljunga (Еммалунга), що виробляє товари для дітей, був у 1925 році заснований Генрі Перссоном в Швеції. Назва торгової марки - це назва села, де і сьогодні розташовується виробництво. Крім найвищих вимог до якості колясок, автокрісел і аксесуарів, величезна увага приділяється функціональності та дизайну продукції для малюків. Орієнтація на абсолютну безпеку дитини - пріоритет філософії бренду Emmaljunga (Еммалунга).

За більш ніж вісімдесятирічну історію бренд Emmaljunga (Еммалунга) завоював світове визнання. Товари цієї фірми, представлені в нашому магазині Babypark (Бебіпарк), виправдовують найсміливіші очікування.

Коляски Emmaljunga

Коляски Emmaljunga

Головною відмінною рисою колясок шведського бренду є якість неперевершеного рівня. Комфорт дитини забезпечується завдяки багаторазовій теплоізоляції, використанню запатентованих конструкторсько-інженерних рішень, високої надійності. При виробництві товарів для дітей використовуються надлегка міцна сталь, алюміній, натуральна шкіра, бавовна, і поліуретан. У кожної моделі є кілька ліній дизайну.

Автокрісла Emmaljunga (Еммалунга) - це високоякісні та виключно надійні помічники в будь-якій подорожі на автомобілі. Автокрісла FIRST CLASS 0 + (Ферст Клас 0 +) за допомогою перехідника Emmaljunga Travel System (Еммалунга Тревел Систем) можна з легкістю встановлювати на коляски Mondial Duo Combi (Мондіан Дуо Комбі) і Edge Duo Combi (Едж Дуо Комбі) моделей Classic (Класік), Sport (Спорт) і Uniq (Юнік), а також на коляски Nitro City (Нітро Сіті), Nitro City PP (Нітро Сіті ПП), Monkey, Classic Sport (Класик Спорт), Classic Sport Crеme (Класик Спорт Крім) і Ozone City PP (Озон Сіті ПП).

Коляски Emmaljunga (Еммалунга) можна назвати системами для подорожей. Універсальні моделі можна використовувати з першого дня життя малюка: Mondial Duo Combi (Мондіал Дуо Комбі) і Edge Duo Combi (Едж Дуо Комбі) у варіаціях Classic (Класік), Sport (Спорт) і Uniq (Юнік) та ін Підросли діти комфортно і безпечно почувають себе в прогулянкових візках MONKEY (Манкі), Nitro City (Нітро Сіті), Ozone City (Озон Сіті), а для двійні чудовим рішенням стане модель Double City Cross (Дабл Сіті Кросс).

Пропонуємо вашій увазі повну лінійку продукції Emmaljunga (Еммалунга):