Fehn (Німеччина)

Бренд Fehn (Фен) був заснований в 1949 році в Німеччині. Основна спеціалізація даної торгової марки – виробництво товарів для дітей. Ця компанія вже понад півстоліття не змінює своїм традиціям, випускаючи товари виключно найвищої якості. Кожна з випущених одиниць опрацьована з німецькою педантичністю, до дрібниць. Незалежно від характеру виробів, будь це найпростіше брязкальце або найдорожча в лінійці коляска, товар можна купувати відразу, особливо не вдаючись у деталі, адже компанія Fehn (Фен) занадто сильно дорожить своєю репутацією, щоб виробляти що-небудь неякісне.

Тому доказ – сотні тисяч захоплених відгуків батьків про зроблені покупки. Також не можна не відзначити і той факт, що товари даного бренду неодноразово номінувалися і брали престижні нагороди за незмінно високу якість і безпеку своєї продукції. Кожна одиниця продукції торгової марки Fehn (Фен) атестована відповідно до чинного в Європі стандартом TÜV Rheinland LGA Products GmbH. Цей сертифікат видається в місті Нюрнбергг в провідному інституті випробувань для іграшок. Можете бути впевненими в тому, що далеко не кожному з європейських виробників під силу пройти цю атестацію. Тепер продукція одного з найпопулярніших європейських виробників дитячих товарів доступна і українцям. Знайти її в широкому асортименті можна знайти на полицях мережі магазинів Babypark (Бебіпарк).

Для своїх іграшок торгова марка Fehn (Фен) купує тільки найкращу сировину від обраних постачальників. Контроль над їх якістю проводиться на кожному з етапів виробництва. Компанія Fehn (Фен) – одна з небагатьох, що не довіряє перевірку машинам, тільки фахівців, руки яких люблять свою справу, можуть бездоганно виконати перевірку. Саме тому продукція даного бренду настільки безпечна навіть для самих маленьких клієнтів.

Серед асортименту в даній категорії можна знайти найрізноманітніші дитячі іграшки. Особливою любов'ю у маленьких клієнтів та їх батьків користується серія розвиваючих іграшок. Вони відмінно позначаються на рівні сприйняття навколишнього світу малюком, позитивно впливають на дрібну моторику. Також представлені товари допомагають малюку вивчити кольори, ну і, звичайно, його перші букви і цифри. А ще вони просто дуже подобаються дітям, адже іграшки дуже добрі й веселі! В асортименті бренду Fehn (Фен) також можна зустріти дитячі ковдрочки, маленькі рушники та слюнявчики. Ця група товарів, як і іграшки, виготовлена з екологічно чистої натуральної сировини, яка абсолютно безпечно навіть для новонароджених.

Крім дитячих іграшок, під торговою маркою Fehn (Фен) випускається велика кількість дитячих аксесуарів. Особливо гарні в цій лінійці плюшеві підвіски на коляски самої різної тематики. Маленькі іграшкові друзі завжди допоможуть скрасити малюкові довгі прогулянки. Ці аксесуари можуть представляти собою низку маленьких космічних кораблів, веселих звіряток, чоловічків або улюблених казкових героїв. Виступаючі деталі іграшок наповнені гранулами, які відмінно розвивають тактильні відчуття маленького дослідника. Деякі з моделей в даній групі призначені виключно для колясок, інші ж використовуються для установки в автомобіль.

Товари Fehn (Фен) – це справжня німецька якість і безпека, втілені в серії чудових дитячих товарів. Не варто економити на здоров'ї своїх дітей, вибирайте якісні товари від перевірених виробників! Вибрати найкращі товари в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк) ви можете вже сьогодні: