Globber (Франція)

GLOBBER - французька компанія, заснована в 2014 році. На початку заснування компанії стояли експерти в області виробництва самокатів зі стажем більше 20 років. В асортименті Globber Ви зможете знайти самокат на будь-який вік з міцною конструкцією, витонченим інноваційним дизайном і неперевершеною функціональністю. Компанія перетворила звичайний самокат в транспорт майбутнього. Разом з самокатами Globber Вас чекає активний спосіб життя і безліч позитивних емоцій. Рухайтесь по місту красиво і легко! Інновації - невід'ємна частина духу компанії Globber. Тільки самокати Globber обладнані запатентованою кнопкою блокування керма, завдяки якій дитині буде простіше навчитися їздити на самокаті. Саме компанія Globber випустила перший складаний триколісний самокат і запропонувала миттєвий поршневий механізм складання, винайдений спеціально для щоденної експлуатації самоката. Самокати Globber можна придбати в більш, ніж 73 країнах світу. Самокати Globber поставляються в лідируючі мережеві магазини спортивних товарів та іграшок, і в найбільші торговельні центри.

Scoo Globber самокати та аксесуари: вибери своє!

Творчий підхід до розробки дозволив компанії створити стильний, функціональний і якісний транспорт. Дитячий самокат Глобера - це стабільність і стійкість. Вироби виготовлені з надзвичайно міцних і легких алюмінієвих сплавів і пластика. Накладні гумові елементи запобігають ковзанню. Всі матеріали, включаючи упаковку, стійкі до впливу агресивних факторів зовнішнього середовища і вигоряння.

Виробник пропонує пристрої з запатентованим кнопковим механізмом рульового замку. Технологія розроблена спеціально для самих маленьких. З її допомогою діти швидко освоять ази управління триколісним самокатом, щоб трохи згодом впевнено перейти на класичні двоколісні деки.

Компанія пропонує Scoo Globber самокат, який росте разом зі своїм маленьким водієм. У лінійці доступні «розумні» моделі з регульованою висотою і знімним кріслом.

Технічні особливості скутерів:

  • низький кліренс (відстань від землі до платформи) забезпечує конструкції стійкість
  • заблоковане рульове управління дозволить малюкові швидко опанувати премудрості їзди
  • знімна підніжка підвищує безпеку і комфорт
  • триразово посилена конструкція забезпечує тривалий термін експлуатації
  • запатентована система односекундного складання - гарантія зручності транспортування і зберігання

На нашому сайті представлений актуальний асортимент товарів. В каталозі легко порівняти різні варіанти і ціни. Самокат Globber купити можна одним кліком. Зробіть своїй дитині незабутній подарунок. В інтернет-магазині можна придбати відповідні аксесуари, замовити оперативну доставку в Київ та інші населені пункти України.