Guidecraft (США)

Понад півстоліття тому турботливий батько Фред Фейн вирішив створювати для дітей іграшки, які не тільки б розважали, а й розвивали. Так, в 1966 році в штаті Нью-Йорк почала роботу заснована ним компанія Guidecraft (Гайдкрафт). Сьогодні бренд є одним з лідерів ринку дитячих розвиваючих іграшок. Родзинка виробника – орієнтація на систему STEM (розшифровується як Science, Technology, Engineering, Mathematics). Розвивати розумові, творчі та соціальні навички своєї дитини сьогодні можуть і батьки українських малюків, так як іграшки Guidecraft (Гайдкрафт) представлені в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк).

Останнім часом батьки орієнтуються на ранній розвиток дітей, і система STEM розроблена саме для них. Безумовно, вона позитивно позначається на дітях, так як розвиває навички читання, рахунки, фантазії і творчі здібності. Іграшки Guidecraft (Гайдкрафт), крім іншого, дарують можливість знайомитися з природними наука, технологіями, інженерією і математикою. Це позначається не тільки на успішному навчанні в школі, але і на якості життя в більш зрілому віці. Більшість товарів Guidecraft (Гайдкрафт) орієнтована на геометрію. Конструктори і сортери допомагають в процесі гри усвідомити математичні принципи. Якісні іграшки Guidecraft (Гайдкрафт) за своєю суттю доповнюють постійно зростаючий акцент на розвитку навичок STEM. Компанія докладає зусиль щодо забезпечення іграшки, які є веселими, але потужними інструментами навчання з багатодисциплінарними перевагами. Це відмінний спосіб для того, щоб дитина навчилася спостерігати, проектувати, будувати, розвивати навички відповідності, вивчати властивості предметів, які її оточують. Так, серія Block Play Guidecraft (Блок Плей Гайдкрафт) орієнтована на дослідження дітьми кольору, світла і їх властивостей, вивчення форм. Малюк отримує задоволення і користь від спостереження за поведінкою піщинок, намистин, мерехтливої ​​води в русі. Серія конструкторів Manipulatives Guidecraft (Маніпулятів Гайдкрафт) спрямована на вивчення властивостей і відмінностей предметів. Вона підходить для дітей старше двох років. Серія Grippies Guidecraft (Гріппс Гайдкрафт) являє собою набори тактильних магнітних конструкторів для малюків від півтора років. За допомогою магнітних конструкторів можна проектувати і створювати безліч об'єктів, розвиваючи просторове мислення і співвідношення предметів у просторі. Конструктори Guidecraft (Гайдкрафт) – це захоплюючі іграшки, які орієнтовані на розуміння наукових принципів з допомогою гри, які відкривають дітям безліч можливостей для всебічного розвитку і навчання.

Американський бренд Guidecraft (Гайдкрафт), виробничі потужності якого розміщені в Китаї, виробляє якісну продукцію, яка сфокусована на розвитку дітей. Величезна увага приділяється безпеці продукції. Вона розробляється і тестується відповідно до міжнародних стандартів безпеки, включаючи ASTM, EN71, Health Canada та AUS/NZ. Тільки після ретельних перевірок іграшки опиняються на полицях магазинів. А придбати їх можна прямо зараз, адже в мережі Babypark (Бебіпарк) товари американської компанії Guidecraft (Гайдкрафт) представлені в наступному асортименті: