Hasbro (Хасбро)

Всесвітньо відома компанія Hasbro (Хасбро) є одним з лідерів на світовому ринку дитячих іграшок. Серед продукції представленого виробника можна знайти героїв з найбільш популярних фільмів і мультфільмів, а також масу розвиваючих іграшок і приголомшливих настільних ігор. Товарам Hasbro (Хасбро) довіряють сім'ї по всьому світу за їх бездоганну якість і чесну цінову політику компанії. Кожен окремий екземпляр іграшки хороший по своєму, але всі вони мають спільну рису – відмінну якість, міцність і довговічність. Мережа магазинів Babypark (Бебіпарк) запрошує дітвору та їхніх батьків за приголомшливими іграшками Hasbro (Хасбро), які завжди можна знайти в відмінному асортименті на полицях наших магазинів і на інтернет-майданчику.

Підприємство Hasbro (Хасбро) розташоване на території американського міста Потакет. На сьогоднішній день представлений виробник пропонує своїй цільовій аудиторії відмінні іграшки з мегапопулярних серій, таких як: «Зоряні війни», «Месники», «Люди ікс», «Трансформери», «Мій Маленький Поні». Також Hasbro (Хасбро) пропонує цікаві настільні та інтерактивні ігри, включаючи «Твістер», який вже полюбився українським дітям. Навіть і не віриться, що сьогоднішня компанія Hasbro (Хасбро) – це спадщина заснованної в 1923 році братами Хасенфельд невеликої справи. Спочатку під цією торговою маркою вироблялося канцелярське приладдя, трохи пізніше текстиль, і лише в 40 роках ХХ століття світ побачила їх перша іграшка. Після успішного старту серії іграшок справи в Hasbro (Хасбро) пішли вгору, і вони почали один за іншим отримувати патенти на випуск іграшок у вигляді найпопулярніших героїв мультфільмів та казок. На сьогоднішній день даний виробник вважається одним з кращих в світі, а якість його іграшок прийнято вважати еталонною. Товари Hasbro (Хасбро) виготовляються виключно з екологічної сировини, тому вони абсолютно безпечні для дітей будь-якого віку.

Улюблені герої коміксів фільмів і мультфільмів, приголомшлива пластикова іграшкова зброя, маски, лицарські лати, настільні ігри та безліч інших іграшок найрізноманітнішої тематики чекає наших маленьких клієнтів на полицях мережі магазинів Babypark (Бебіпарк). На товарах Hasbro (Хасбро) виросло вже кілька поколінь, але ніхто з дорослих дітей так і не забув своїх улюблених іграшок з цим, відомим кожному другому, логотипом.