Hola Toys (Китай)

Hola Toys - виробник інтерактивних музичних іграшок, широкий асортимент якого обумовлений прагненням адаптувати іграшки до кожного унікального періоду дорослішання.

Назва бренду походить від іспанського слова "Привіт!". Місія Hola - спонукати батьків більше спілкуватися зі своїми малюками, заохочувати дитячу цікавість і креативність, тому багато іграшок розраховані не тільки на самостійну гру дитини, але і на спільні заняття з дорослими.

Історія виробника

Компанія Guangdong Huile Toys Industrial Co., Ltd., заснована в 1997 році, є одним з найбільш професійних виробників дитячих іграшок.

У 2007-му році була створена лабораторія Huile Plastic Toy Co., Ltd, а торгова марка Huile Toys зареєстрована в 40-ка країнах світу.

C 2009-го року всі товари пройшли сертифікацію згідно ISO 9001: 2008, що підтверджує відповідальний підхід до виробництва і велику увагу до безпеки іграшок.

У 2010-му компанія стала членом Китайської асоціації іграшок і товарів для дітей.

У 2017-му Huile Toys провели ребрендинг, змінивши назву на "Hola". Крім перейменування бренду, була розроблена нова концепція іграшок - "Радість пізнання" і з'явилися 11 іграшкових героїв "Сім'я дослідників", які будуть супроводжувати дітей в захоплюючому світі відкриттів.

За роки роботи і розвитку компанії, загальна кількість співробітників досягла понад 1500 осіб, включаючи 1100 працівників, 200 адміністраторів, 30 інженерів, 35 QAC і т. д. Результатом злагодженої і якісної роботи персоналу стали більше 200 патентів на власні розробки.

Нагороди та сертифікати

2013 - The Most Popular Award, The Most Innovative Award, The Best Selling Award.

2014 року - Вищий рейтинг галузі, China's Export Quality and Safety Demonstration Enterprise.

2015 - Компанія успішно пройшла аудит ICTI Ethical Toy Program. Програма сертифікації ICTI Ethical Toy Program є провідним галузевим стандартом, якому довіряють міжнародні покупці іграшок. Понад дві третини іграшок у світі виробляється на заводах, сертифікованих за програмою Ethical Toy Program.

Також виробник має сертифікати China Compulsory Certification, QUALITY MANAGEMENT SYSTEM CERTIFICATE.