Indigowood

Наші меблі ростуть разом з Вашою дитиною.

В першу чергу для нас важлива якість використовуваних матеріалів. Наші меблі виготовлені з карпатського бука, фінської фанери вищого сорту. Натуральна деревина є гіпоалергенним продуктом, що дозволяє надавати виробам обтічні форми (уникаючи гострих кутів), не містить формальдегідів на відміну від ДСП. Ліс - це натуральний продукт, який є абсолютно доречним і безпечним для дітей.

Ми використовуємо лаки і фарби європейських виробників виключно на водній основі, вони не токсичні і не мають запаху. Колірна гамма пастельних відтінків легко сприймається дитиною.

Завдяки інженерній розробці меблі мають виняткову міцність і легко адаптуються під ріст дитини, тим самим дозволяючи зберігати правильну поставу. Наші меблі ростуть разом з Вашою дитиною.

Використання різних м'яких та текстильних елементів робить наші меблі ще більш функціональними, безпечними і надихають дитину до гри. Застосовуються тканини приємні на дотик і сертифіковані.

Ми не економимо на якості і не шкодуємо часу. Ми хочемо, щоб у наших дітей було все найкраще. Купуючи наші меблі, Ви робите вигідну інвестицію в здоров'я Вашої дитини.