Inglesina

Італійська компанія Inglesina (Інглесіна) - підприємство з 45-річним стажем роботи у сфері догляду за дитиною. Бренд заснували Лівіано Томазі і його брати в 1963 році. З моменту виникнення фірма тяжіла до англійського стилю, вважаючи його зразком класики і показником вишуканого смаку. У 1974 році була створена революційна модель: прогулянкова дитяча коляска на пневматичних колесах Inglesina Apollo (Інглесіна Аполло), яка вирізняється мінімалізмом і видатним стилем. 1980-ті – роки виходу бренду на міжнародний ринок. З цього моменту асортимент компанії цілеспрямовано розширюється, доповнюючись лінійками дитячих стільчиків, автокрісел і рюкзаків-переносок.

Коляски Inglesina

Автокрiсла Inglesina

Стiльцi для годування Inglesina

Рюкзаки-переноски Inglesina

Коляски Inglesina Автокресла Inglesina Стульчики для кормления Inglesina рюкзаки-переноски слинги inglesina

 

Мета компанії Inglesina (Інглесіна) - забезпечення дитини функціонально значущими, комфортними і безпечними товарами, весь асортимент яких можна знайти у нашому магазині Babypark.

Модельний ряд колясок бренду включає в себе стильні, інноваційні вироби, функціональні й доречні в будь-якій обстановці. Наприклад, коляска-люлька з промовистою назвою Inglesina Classica (Інглесіна Класика), виконана з дотриманням канонів стриманого англійського класичного стилю, з елементами оригінального та вишуканого традиціоналізму. Виріб здатний подарувати малюкові захват від приємних тактильних відчуттів, які забезпечує шикарна тканина внутрішньої оббивки. Класичні колеса з великим діаметром і захисні шторки по краю капюшона гарантують зручність пересування та безпеку. Шанувальників ексклюзиву, який би перетинався з класикою, порадує модель Inglesina Vittoria (Інглесіна Вітторіа), що є одночасно варіантом автокрісла.

Дотримуючись принципу всебічного підходу у виборі дитячої коляски компанія розробила різновид транспортних систем 3-в-1, що складаються з шасі-тростини, люльки, реверсивного або стандартного прогулянкового блоку і автокрісла Inglesina Huggy (Інглесіна Хаггі). Такі системи містять усі необхідні компоненти, які необхідні дитині з моменту народження до трирічного віку включно. Транспортна система Inglesina 3-в-1 Otutto (Інглесіна Отутто) – комплекс, для якого характерні подвійні колеса, телескопічна ручка і система швидкого складання за допомогою тростини і інтегрованої ручки. В основі транспортної системи Inglesina 3-в-1 Zippy System (Інглесіна Зіппі Систем) - шасі, оснащене системою складання тростиною і системою легкої установки автокрісла.

Практика батьків всього світу підтверджує, що автокрісла Inglesina (Інглесіна) гідні довіри. Приклад гарантії безпеки дитини - автокрісло-переноска Inglesina Huggy SHP (Інглесіна Хаггі СХП), яке виділяється технологією, що здійснює бічний захист голови. Inglesina автокрісло Marco Polo (Інглесіна Марко Поло) може бути виставлене в 6-ти різних положеннях і має систему регулювання ременів безпеки за допомогою однієї кнопки на передній панелі.

Є серед численних моделей і автокрісло спортивного типу Inglesina Moovy (Інглесіна Муві), чия основна відмінність - 4-ступінчаста система відкидання.

Компанія Inglesina (Інглесіна) дарує дітям і батькам можливість відчувати комфорт як під час прогулянок, так і перебуваючи вдома. Поза домом можна використовувати переваги рюкзака-кенгуру Inglesina Front (Інглесіна Фронт), сумки для коляски Inglesina Borse (Інглесіна Борсе), ременя безпеки для люльки-автокрісла з м'якою накладкою для животика Inglesina Kit Auto (Інглесіна Кіт Ауто), зимового конверта для люльки Inglesina New Born (Інглесіна Нью Борн), а також підноса-бампера для коляски Inglesina Zippy (Інглесіна Зіппі).

Для дому ідеальним буде використання серії товарів для дітей Inglesina M'Home (Інглесіна Моме), яка складається з мобільного стільчика для годування Inglesina Zuma (Інглесіна Зума), унікального по дизайну і якості, «простого» стільчика Inglesina для годування Club