Joolz

Joolz (Нидерланды)

 Компанія Joolz (Джулз) була заснована в Амстердамі Емілем Куененом. Спочатку ідея створення подібної фірми виникла у нього в 2005 році. Сьогодні товари фірми Joolz (Джулз) можна купити в більш ніж 20 країнах світу.

З 2005 року голландська компанія Joolz випускає ряд ергономічних іміджевих колясок, розроблених для максимальної зручності дитини, правильного формування її здоров'я і розвитку малюка з самого народження. Товари цього відомого бренду можна придбати в нашому магазині Babypark.

Коляски Joolz

Виготовлення колясок компанії Joolz (Джулз) відбувається з урахуванням думок і побажань батьків. Саме тому дані коляски містять багато важливих деталей. Виробник передбачає наявність чохлів, що знімаються і миються, ременів безпеки, можливості регулювання ручки по параметрам висоти. До плюсів виробів Joolz (Джулз) ще варто додати високу прохідність і простоту складання. За допомогою комплектного дощовика можна надійно укрити малюка від дощу і вітру.

Прогулянка, сон, розвиваючі ігри - ось короткий перелік найбільш важливих для маленької дитини елементів в перші роки її життя. Звичайно, батьки намагаються максимально поліпшити час, проведений малюком: зробити сон найбільш якісним, ігри - веселими й корисними, а прогулянки - цікавими та комфортними. Саме з метою досягнення реалізації цих складових Joolz (Джулз) додає музику в коляски. Joolz Tuney (Джулз Тьюні) - м'яка іграшка з вбудованим динаміком, до якої для відтворення музики можна підключати будь-який MP3-плеєр. Музика займає важливе місце в спектрі продуктів Joolz (Джулз), оскільки сам Еміль Куенен вважає її головним елементом в житті малюка.

Коляски Joolz (Джулз) ідеальні для використання з народження дитини до трирічного віку. Універсальне шасі легко доповнюється комфортною люлькою, що забезпечить прекрасну прогулянку з новонародженим. Крім того, можна встановити дитяче автокрісло, яке можна використовувати в якості переноски для малюка. Така функція дуже зручна у випадку поїздки до лікаря або, наприклад, в магазин, оскільки дитину можна буде легко взяти на руки, не розбудивши її при цьому. З часом, коли дитина підросте, люльку можна прибрати, використовуючи модель як коляску для прогулянок. Joolz (Джулз) виробляє також аксесуари: сумки-сітки для покупок на коляску, дитячі спальні мішки, сумки для дитячих речей, підстаканники, парасольки.

Пропонуємо оцінити переваги коляски Joolz, здатної стати радісним і вдалим придбанням для всієї родини.