Кeeeper (Польща)

Торгова марка Кeeeper є власністю німецької компанії ОКТ, яка була заснована в 1986 році. Спеціалізація бренду ОКТ - виробництво товарів для домашнього господарства з пластмаси (посуд для зберігання їжі та її приготування, ящики, корзини для білизни, ванни). У 1991 році у Польщі був утворений відділ компанії, в асортимент продукції, що випускається якого увійшли товари для малюків під торговою маркою Prima-Baby (Прима-Бебі).

Завдяки великій різноманітності продукції Кeeeper сьогодні є досить популярною маркою. Ванночки різних конфігурацій, сидіння на унітаз, дитячі горщики, ящики для зберігання речей, іграшок та інші аксесуари, представлені, в тому числі, і в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк), значно спрощують батькам догляд за малюком.

Продукція польської торгової марки Кeeeper випускається в трьох серіях: happyfriends, happylife і happystars. У першій серії представлені дитячі (і анатомічні) дитячі ванночки Hippo різної довжини, анатомічні лежаки, відра для пелюшок, пеленальні матраци, унітазні накладки і коробки-ящики різного об'єму. Серія happylife, крім ванн і унітазних накладок, включає нічні горщики Little Duck і універсальні стійки для ванн.

Продукція Кeeeper відрізняється високим ступенем функціональності, відмінною якістю і безкомпромісною безпекою. Товари виробляються з безпечного, що піддається неодноразовим дослідженням пластику відповідно до системи контролю якості DIN EN ISO 9001:2000. Наявність цього сертифікату - гарантія якості, починаючи від проектування і розвитку нової продукції, і закінчуючи її подальшим обслуговуванням.

Не секрет, що у дітей різних вікових груп вже є свої переваги. Дівчатка обожнюють принцес, фей, ляльку Барбі, а хлопчаки - гоночні машинки Hot Wheels. Вашій непосиді буде цікаво складати свої іграшки в міцні пластикові ящики-органайзери, дизайн яких розроблений з урахуванням їхніх переваг. Вам більше не доведеться умовляти дитину і витрачати час на прибирання її кімнати.

Придбати якісну, безпечну і функціональну продукцію польської торгової марки Кeeeper, зроблену з турботою і любов'ю до малят, ви можете в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк) в наступному асортименті, який постійно доповнюється і оновлюється: