Kiddy

Компанія Kiddy (Кідді) - один з найбільш відомих світових виробників дитячих колясок і автокрісел. Шлях бренду розпочався в Німеччині більше 30 років тому з сімейного бізнесу Sicartex (Зікартекс), який спеціалізувався в основному на виробництві чохлів і килимків для сидінь автомобілей. Успіх компанії забезпечило розроблене нею автокрісло Urkiddy (Уркідді), яке стало беззаперечним лідером по закінченні самих суворих тестових перевірок. Це і було відправною точкою розвитку бренду Kiddy (Кідді).

Коляски Kiddy Автокрісла Kiddy

На сьогоднішній день Kiddy (Кідді) - це завжди фантастично елегантні і дивовижно функціональні аксесуари до колясок і автокрісел, а також захоплююче інноваційні та оригінальні по дизайну автокрісла і дитячі коляски. Всю лінійку товарів даного бренду можна придбати в нашому магазині Babypark.

Автокрісла Kiddy (Кідді) відрізняються серед аналогічної продукції наявністю ультрасучасної системи амортизації KSA (КейЕсЕй) у виробах для найменших діток і створенням «зони деформації» в автокріслах для старших дітей, яка допомагає ременям безпеки поглинати енергію удару. Модельний ряд автокрісел Kiddy (Кідді) охоплює всі вікові групи і представлений наступними моделями: Сosy Classic (Козі Класік) з подвійним каркасом; Maxi Pro (Максі Про) і Maxi Pro LE (Максі Про Елі) - з інноваційною оббивкою Kiddy Honey Comb (Кідді Хоні Комб); Kiddy Protect (Кідді Протект) з ортопедичною вставкою та ударопоглинаючим каркасом; Kiddy Infinity Pro (Кідді Інфініті Про) зі столиком безпеки та іншими, не менш досконалими, виробами.

Дитячі коляски Kiddy (Кідді) - це справжні транспортні системи, оснащені надійними ременями безпеки, зручними люльками і гальмівною системою. Найпопулярніші моделі: складна Kiddy click'n move (Кідді кликн мув), позашляховик Kiddy sport'n move (Кідді спортн мув) та ультралегка Кiddy city'n move (Кідді ситн мув).

Користуються чималим попитом й аксесуари до колясок Kiddy (Кідді): спальні мішки, ліхтарики безпеки, адаптери, вкладиші та ін. Особливо варто відзначити такий цікавий винахід даного бренду як муфти для рук і ніг, що відмінно поєднуються з будь-якими дитячими колясками. Ніжна внутрішня підкладка чудово захищає від холоду не тільки ручки і ніжки дитини, але й мамині руки, які керують коляскою.

Аксесуари для автокрісел (захист, чохли) і піших подорожей від Kiddy (Кідді) мають оптимальну конструкцію й створені з матеріалів найвищої якості, що підтверджують вчені та лікарі організації AGR. Приміром, Kiddy Adventurepack (Кідді Адвенчірпак) - спеціальний рюкзак-переноска для заміських прогулянок - правильно розподіляє навантаження, попереджаючи таким чином несприятливий вплив на спину як дорослого, так і дитини.

Продукція бренду Kiddy (Кідді) - це втілення кращих традицій в поєднанні з найсміливішими інноваціями і максимальною безпекою.