Kidigo (Україна)

Свою діяльність українська компанія Kidigo (Кідігоу) почала в 2009 році. Все почалося з розвитку сфери дитячого та спортивного обладнання. Продаж продукції здійснювався під торговою маркою «Майстерня Чарівного Світу» (МВМ). В цей же час Kidigo (Кідігоу) також почала представляти інтереси двох європейських компаній, які виробляли дитяче та спортивне обладнання: KARIM (Чехія), FUN WORLD (Італія). У 2010 році почався імпорт в Україну гімнастичних батутів. В цей час Kidigo (Кідігоу) збільшив партнерське виробництво дитячого та спортивного обладнання. Потім почалися поставки в Україну футбольних столів, збільшення обсягів продажів дитячих майданчиків, батутів, співпраця з багатьма магазинами і торговими компаніями по всій Україні. До 2012 року обсяги поставок гімнастичних батутів в Україні виросли в три рази, що призвело до відкриття нового партнерського виробництва в Житомирській області з виготовлення дитячого та спортивного обладнання. У 2014 році відбулося відкриття власного цеху Kidigo (Кідігоу) з пошиття м'яких модулів, сухих басейнів і різних розвиваючих товарів з ПВХ тканини, поставки першого контейнера санок в Україні, а також початок роботи з будівельним гіпермаркетом України. У 2015 році компанія придбала сучасну назву – Kidigo (Кідігоу), а в 2017 був здійснений переїзд до Києва для виробництва дитячого та спортивного обладнання з істотним розширенням виробничих потужностей і кардинальним оновленням виробничого обладнання. Крім того, компанія Kidigo (Кідігоу) почала шити подушки для вагітних і кокони для немовлят.

Сьогодні спектр виробництва компанії дуже широкий. Це і дитячі майданчики (комплекси, елементи дитячого устаткування, гойдалки, каруселі, балансир, пісочниці, будиночки і ін.), І вуличні меблі (садові комплекти, лавки, урни). Також компанія виробляє спортивно-ігрове обладнання (спортивні комплекси, майданчики, спортивні елементи), альтанки для садка і будь-які навіси, м'які ігрові модулі, конструктори, а також шведські стінки. Затишні дитячі куточки, де звучить сміх, лавки для задушевних бесід, спортивні майданчики для здорової і сильної молоді, і багато іншого, що робить життя кожної дитини чарівним.

Розробкою всіх комплексів, майданчиків, деталей займаються професіонали своєї справи, детально продумуючи і з огляду на всі побажання дітей та вимоги батьків до продукції. При виготовленні використовуються матеріали високої якості, гарантуючи довговічність і міцність, а головне – безпеку. Сьогодні в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк) продукція української торгової марки Kidigo (Кідігоу) представлена ​​в наступному асортименті: