Kids II (Bright Stars)

Kids II (Bright Stars) logo

Торгова марка Bright Stars (Брайт Старс) є частиною корпорації Kids II, заснованої в США в 1969 році. Найпершим продуктом, з якого і почалася історія компанії, став вкладиш у ванну, що перешкоджає ковзанню дитини під час купання. За більш ніж чотири десятиліття американський бренд Kids II (Bright Stars) (Кідс ІІ (Брайт Старс)) значно розширив свій асортимент, випускаючи товари для малюків на всі випадки життя. Глобальні виробничі рішення компанії Kids II (Bright Stars) (Кідс ІІ (Брайт Старс)) продовжують радувати малюків та їх батьків і сьогодні.

Завдяки високій якості, впровадженню інновацій і використанню безпечних для здоров'я маленьких дітей матеріалів продукцію Kids II (Bright Stars) (Кідс ІІ (Брайт Старс)), представлену в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк), сьогодні можуть придбати і українські покупці.

Продукція американської компанії представлена ​​чотирма колекціями дитячих товарів: Bright Starts (Брайт Старс), Having a Ball (Хевінг е Болл), Pretty In Pink (Претті Ін Пінк) і Sunnyside Safari (Саннісайд Сафарі). У серії Bright Starts (Брайт Старс) ви знайдете крісла-гойдалки Cotton Tale Portable Swing (Коттон Тейл Портейбл Свінг), Dots & Spots Safari Portable Swing (Дотс енд Спортс Сафарі Портейбл Свінг), Fun on Safari Portable Swing (Фан він Сафарі Портейбл Свінг ), ігрові центри Doodle Bugs Around We Go! (Дудл Багс Ераунд Ві Гоу!), Entertain and Grow (Ентертейн енд Гроу), а також іграшки Flexi Ball (Флекс Болл), Drop & Giggle (Дроп енд Гіггл) та інше. Завдяки оригінальним рішенням дизайнерів період раннього дитинства малюка став цікавим і пізнавальним, а продукція Kids II (Кідс ІІ) отримала безліч нагород провідних споживчих і галузевих організацій.

Крім іграшок, крісел-качалок та ігрових центрів, американський бренд випускає горщики, підставки для унітазу, сидіння-бустери, стільчики для годування, килимки та тренажери для ігор, гойдалки, різноманітні чохли, мобілі, компактні і легкі шезлонги для солодкого сну. Всі ці надійні, функціональні та яскраві товари для ваших малюків абсолютно безпечні, про що свідчать численні сертифікати якості.

Батьки, які дбають про всебічний розвиток своєї дитини з перших днів життя, цінують комфорт і безпеку, стильний дизайн, можуть зробити дитинство свого чада більш яскравим і радісним, відвідавши один з магазинів мережі Babypark (Бебіпарк). Тут ви можете придбати наступні товари від американського виробника Kids II (Кідс ІІ):