Kinderkraft (Польща)

Компанія Kinderkraft (Кіндеркрафт) є брендом, товари якого відповідають очікуванням сучасних батьків. Продукція цієї компанії відрізняється мобільністю, простотою використання і інноваційним підходом до вирішення будь-якого питання, яке пов'язане з доглядом за дитиною. Товари Kinderkraft (Кіндеркрафт) супроводжують дітей і їх батьків для того, щоб отримувати задоволення і радість від кожного дня, проведеного разом де завгодно! Мережа магазинів Babypark (Бебіпарк) розділяє це прагнення, тому пропонує широкий асортимент товарів Kinderkraft (Кіндеркрафт) для дітей і їх батьків, що відрізняється кращими функціями, унікальними рішеннями і привабливими цінами.

Виробничі потужності польського бренду Kinderkraft (Кіндеркрафт), заснованого в 2011 році, розміщені в Познані. Спочатку основним видом діяльності компанії були оптові поставки товарів для дітей, а через кілька років був налагоджений випуск універсальних і прогулянкових колясок, дитячих автомобільних крісел, товарів для будинку, шезлонгів і аксесуарів. Діяльність польської компанії Kinderkraft (Кіндеркрафт) заснована на принципах безпеки, довіри і впровадження інновацій. Якість продукції, яку пропонує батькам і дітям компанія, відповідає суворим європейським нормам. Тестування кожного продукту проводиться на базі шести незалежних дослідницьких лабораторій Європи. Особливу увагу Kinderkraft (Кіндеркрафт) приділяє побажанням батьків, тому якість використовуваних матеріалів і збірки контролюється фахівцями на кожному етапі виробництва. Поняття «другорядна деталь» не існує, адже мова йде про найдорожче – дітей!

На особливу увагу заслуговує інноваційний підхід при виробництві товарів Kinderkraft (Кіндеркрафт). Завдяки кращим технічним рішенням, зручності експлуатації та оригінальності дизайну кожен продукт характеризується безпекою, функціональністю і сучасним стилем. Доказом цього є численні нагороди, отримані компанією Kinderkraft (Кіндеркрафт) в різних номінаціях. Тричі бренд був визнаний найперспективнішою торговою маркою Польщі, що пропонує продукцію для харчування, прогулянок, відпочинку, розваг і подорожей. З універсальними і прогулянковими колясками, беговелами, велосипедами, автокріслами, шезлонгами, ліжками-люльками, розвиваючими іграшками малюки з легкістю знайомляться зі світом, який їх оточує, а батьки значно полегшують собі клопіт.

Переконатися в бездоганній якості товарів Kinderkraft (Кіндеркрафт) пропонує мережа магазинів Babypark (Бебіпарк), де представлені наступні товарні позиції польської компанії: