K’s Kids

Продукція K's Kids (Кейс Кідс) – це самий справжній ексклюзив на українському ринку дитячих товарів! Представлений бренд досяг величезної популярності, просуваючи свої серії кумедних іграшок для немовлят і дітей ясельного віку. Виробнича лінія була запущена в 1997 році, і з того часу на продукцію K's Kids (Кейс Кідс) ніколи не було нарікань! Мережа магазинів Babypark (Бебіпарк) рада запропонувати дітям і їх батькам ці кумедні, добрі і яскраві іграшки!

На сьогоднішній день продукція бренду K's Kids (Кейс Кідс) експортується в 50 країн світу, при цьому лінійка дитячих іграшок постійно поповнюється все новими зразками. Мільйони дітей обожнюють яскраві і захоплюючі іграшки, випущені під логотипом K's Kids (Кейс Кідс). І це зовсім не дивно, адже до їх створення прикладають руку провідні фахівці в галузі дизайну та дитячої психології, ну а судити про їхню корисність можна по сотням тисяч вдячних відгуків, які адресуються керівництву компанії з усього світу!

Представлена ​​серія іграшок орієнтована на дітей від народження і до трьох років. Вона розробляється з урахуванням всіх особливостей дитячого поведінки в цьому віці, тому можна не переживати, що малюк може вдавитися дрібною деталлю або завдасть собі ще яку-небудь шкоду в ігровому процесі. Про все це завчасно потурбувався виробник, розробляючи концепцію своїх дитячих товарів. За час представленості на ринку, продукція бренду K's Kids (Кейс Кідс) була удостоєна 23-х нагород у Великобританії, Африці, США та багатьох інших країнах світу. Потрібно віддати належне керівництву компанії, адже добившись величезного успіху і популярності, вони зовсім не мають наміру зупинятися на досягнутому. Саме тому над розробкою нових іграшок постійно працює величезний колектив, щоб дивувати наших діток кожен день чимось новеньким, корисним і цікавим.

Мережа магазинів Babypark (Бебіпарк) завжди рада своїм старим і новим знайомим! У нас завжди можна знайти відмінний асортимент продукції K's Kids (Кейс Кідс)! Сьогодні у продажу: