LEGO

Найпопулярніша у світі іграшка, яка є мрією багатьох дітей, - конструктори LEGO (Лего), з'явилася в королівстві казок, на батьківщині Г.Х.Андерсена в 1932 році. Творцем її став Оле Кірк Крістіансен, столяр з данського містечка Білунд. Сучасну назву бренд отримав в 1934 році. Ідея Кірка настільки припала до душі дітям та їх батькам, що в 1968 році в Данії з 45 мільйонів кубиків LEGO (Лего) було побудоване ціле дитяче містечко Legoland. Сюди з величезним задоволенням приходять і дітлахи, і дорослі. Конструктори LEGO (Лего) неодноразово отримували нагороди та премії у різних країнах. Продукція бренду давно отримала статус одного з найбільш важливих винаходів минулого століття.

Сьогодні іграшки LEGO (Лего), які спочатку виготовлялися з дерева, знамениті завдяки автоматично з'єднуваним брусочками з вісьмома або чотирма виступами. Саме ці деталі і називають кубиками LEGO (Лего). Ця система кріплень в 1958 році отримала патент. В даний час конструктори, крім кубиків, включають різноманітні фігурки людей, транспортних засобів, тварин, рослин та ін Різні ігрові набори LEGO (Лего) доступні і українським дітям, так як представлені в широкому асортименті в магазинах мережі Bebypark (Бебіпарк).

Компанія LEGO (Лего) пропонує продукцію для різних вікових груп. Діти і навіть дорослі із задоволенням залучаються у дивовижний світ, складаючи з далеко не примітивних кубиків все, що завгодно. Бренд випускає конструктори в декількох серіях. Найбільш популярна - це Lego system (Лего систем): «Замок», «Пірати», «Місто», «Гаррі Поттер», «Зоряні війни» і т.д. Є також і серія для найменших - Primo (Прімо) і для дорослих діток - DUPLO (Дупло).

Дітям, які воліють втілювати свої фантазії в більш ажурних і витіюватих формах, підійде серія Znap (Знап). Тут відсутні класичні кубики, але дитина миє будувати мости, різноманітні перекриття. Школярі обов'язково оцінять серію Technic (Технік), що дозволяє конструювати роботів, і Mindstorms (Майндшторм) з можливістю програмування роботів за допомогою комп'ютерного модуля.

Успіх конструкторів LEGO (Лего) полягає в їх універсальності і простоті. Постійно удосконалюючись і міняючись, LEGO (Лего) впевнено займає місця на дитячих полицях. Малюкові ніколи не буде нудно з конструктором, а його фантазія не матиме меж! Маленьким кубикам під силу перетворюватися на будь-які предмети та іграшки. У порівнянні з величезним потенціалом ціна якісних наборів, комбінованих один з одним, не здається такою вже високою.

Подарувати своїй дитині дивовижний світ фантазії, творчості, розвитку та задоволення ви можете вже сьогодні, відвідавши магазини мережі Bebypark (Бебіпарк), де можна придбати наступні товари від знаменитого данського виробника LEGO (Лего):