Maclaren

Проектуванням дитячих колясок Оуен Макларен, колишній британський льотчик-інженер, почав займатися в кінці шістдесятих років минулого сторіччя. Незважаючи на те, що до знаменитої «Формулі-1» ці коляски відношення не мають, так само як і гоночні машини, вони маневрені, практичні і зручні. Спочатку Макларен випускав свої коляски для внучки, але вони виходили такими функціональними, що незабаром, у 1961 році, у Великобританії з'явилася фірма Maclaren (Макларен), що забезпечує дітей та їх батьків якісною продукцією і сьогодні. Коляски, автокрісла Maclaren (Макларен) використовують для своїх дітей такі знаменитості, як Джеррі Холлівелл, Сальма Хайєк, Ніколь Річі, Хайді Клум, Міні Драйвер та інші.

Сучасні конструкції, високоякісні матеріали, стильний дизайн, легкість і маневреність колясок Maclaren (Макларен), представлених в асортименті в нашому магазині Babypark (Бебіпарк), стали вагомим аргументом на користь продукції компанії, яку обирають тисячі турботливих мам і тат по всьому світу.

Коляски Maclaren (Макларен) завдяки своїм характеристикам задовольняють запити найвибагливіших клієнтів, які шукають ідеальне поєднання ефектності і мультіопційності. Модельний ряд представлений прогулянковими колясками-тростинами Techno XLR (Техно ІксЕльЕр), Quest Sport (Квест Спорт), TRIUMPH (Тріумф), Quest Limited Edition (Квест Лімітед Едішн), Globetrotter (Глобетроттер), Volo (Воло), Quest Mod (Квест Мод ), Quest Zodiac (Квест Зодіак), Maclaren MX3 (Макларен ЕмІкс3) і Quest Buttеrfly (Квест Баттерфляй). Подбала компанія Maclaren (Макларен) і про моделі для двійні - Twin Triumph (Твін Тріумф) і Twin Techno (Твін Техно). Колеса,що обертаються навколо осі, ніжні гальма, можливість швидкого складання, компактність, високий ступінь безпеки, наявність безлічі дрібних функціональних деталей - ось те, за що коляски Maclaren (Макларен) люблять батьки і діти.

Крім колясок, компанія Maclaren (Макларен) забезпечує покупців різними аксесуарами, які роблять життя комфортнішим: сітки проти москітів, підголівники, дощовики, парасолі, вкладиші, підплічники, сумки, муфти, адаптери для баз, органайзери, сумки для подорожей, люльки, ліжечка- манежі, а також косметика для малюків.

Сьогодні у вас є можливість вибрати вподобану модель коляски та аксесуарів Maclaren (Макларен), які представлені в магазині Babypark (Бебіпарк) у такому асортименті: