Maxi-Cosi

Голандська торгова марка Maxi-Cosi (Максі-Козі) належить всесвітньо відомому концерну Dorel Industries Inc. (Дорел). Компанія була заснована в 1962 році в канадському місті Квебек і спеціалізується на дитячих товарах, товарах для відпочинку та меблях для дому. Компанія нараховує на сьогоднішній день 4700 співробітників і продає свої товари в 70 країнах світу.

Maxi-Cosi (Максі-Козі) заслужила свою популярність високоякісними товарами для новонароджених і дітей, які представлені в асортименті в нашому магазині Babypark.

Автокрісла Maxi-Cosi

Коляски Maxi-Cosi

автокресло maxi-cosi автокрісло maxi-cosi

Maxi-Cosi - це перш за все дитячі автомобільні крісла високої якості. Вони пройшли числені випробування в процесі розробки і тестування. Компанія Dorel тільки в 2012 році вклала в розробку дитячих автокрісел більше 21 млн. доларів США. У вересні 2010 року був створений Dorel Technical Center (Технічний Центр Дорел) по дитячій безпеці в м. Колумбус (США). На 1.1 млн. квадратних метрах виробляється 20000 дитячих автомобільних крісел в день. Їх революційна розробка Air Protect ® використовується більшістю компаній, що випускають дитячі автомобільні сидіння.

Коляски Maxi-Cosi завжди відрізнялися простотою рішень і практичністю у використанні. Це не просто коляски, це спеціальні системи для подорожей 2 в 1 або 3 в 1 для дітей від народження до 4-х років (Mura 4, Maxi-Cosi Mura 3, Elea). Системи легко комбінуються з автокріслами, що додає ще більше мобільності молодим батькам.

Для старших дітей Maxi-Cosi пропонує легкі і маневрені тростини Mila і Maxi-Cosi Noa. Коляски Maxi-Cosi доповнюються продуманими аксесуарами від москітної сітки до теплого конверта для малюка, що зробить подорож комфортною в будь-яку погоду.

Пропонуємо Вашій увазі всю лінійку продукції Maxi-Cosi:

Автокрісла Maxi-Cosi

Автокрісло Maxi-Cosi CabrioFix Автокрісло Maxi-Cosi Pebble Автокрісло Maxi-Cosi Priori Автокрісло Maxi-Cosi  Priori XP Aвтокрісло Maxi-Cosi Tobi Автокрісло Maxi-Cosi Rubi
Maxi-Cosi автокрісло Pebble Maxi-Cosi Priori SPS Stone Maxi-Cosi Priori XP Maxi-Cosi Tobi Maxi-Cosi Rubi
Aвтокрiсло Maxi-Cosi Axiss Aвтокрісло Maxi-Cosi PEARL Aвтокрісло Maxi-Cosi Rodi SPS Автокрісло Maxi-Cosi Rodi XR Автокрісло Maxi-Cosi FERO Автокрісло Maxi-Cosi FEROFIX
Maxi Cosi Axiss Maxi Cosi автокрісло PEARL Maxi-Cosi автокрісло Rodi SPS Maxi-Cosi Rodi XR Maxi-Cosi FERO Maxi-Cosi FEROFIX

Коляски Maxi-Cosi

Maxi-Cosi Mura 3 Maxi-Cosi Mura 4 Maxi Cosi Elea Maxi-Cosi Mila
Maxi-Cosi Mura 3