MIBB (Італія)

Італійська компанія Mibb (Мібб), заснована в 1968 році, виробляє меблі для малюків, які не тільки служать ідеальним рішенням для інтер'єру кімнати дитини, але і відрізняються високою практичністю і функціональністю. Основа філософії бренду Mibb (Мібб) - прагнення до досконалості, засноване на високій якості і естетичних канонах. Дитячі меблі Mibb (Мібб) здатні створювати затишок і безпеку. Безумовна перевага ліжечок Mibb (Мібб) в тому, що вони ростуть разом з вашим малюком, що не тільки вельми зручно, але і економічно.

Купуючи дитяче ліжечко, колиску, пеленальний столик і будь-які інші меблі Mibb (Мібб), представлені в наших магазинах Babypark (Бебіпарк), батьки стають щасливими власниками предметів інтер'єру, що відповідають найсуворішим і жорстким стандартам, що висуваються до безпеки дитячих товарів.

Дитячі меблі серій Mibb Soft (Мібб Софт), Mibb Teddy (Мібб Тедді), Mibb Culla Orsetti (Мібб Кулла Орсетті), Mibb Poppi Baby (Мібб Поппі Бебі), Mibb Poppi Girasole (Мібб Поппі Джірасоль), Mibb Poppi Cuore (Мібб Поппі Кьоре), Mibb Moon (Мібб Мун), Mibb Stella (Мібб Стелла), Mibb Farfalla (Мібб фарфалле), Mibb Bau bau (Мібб Бау Бау) та багатьох інших відрізняються тим, що ви можете комбінувати предмети у відповідності до вашого смаку і розмірів кімнати малюка . Пастельні відтінки меблів і їх плавні лінії створюють в кімнаті дитини грайливу і затишну обстановку. Безпека вашого малюка забезпечується натуральною деревиною, обробленою нетоксичними фарбами та лаками. Ортопедичні дерев'яні рейки дозволяють забезпечити хребту дитини анатомічно правильний ріст. Будь-які монтажні операції з дитячими меблями Mibb (Мібб) не є проблемою. Регулювання боковин - операція, яку за хвилину можна здійснити однією рукою, а переміщати меблі по кімнаті дуже легко завдяки роликам з фіксацією гальма. Особливою елегантності дитячим предметам інтер'єру надають дизайнерські прикраси у вигляді фігурок тварин і оригінальне різьблення. Матраци для ліжок виготовляються з волокон бамбука, які в поєднанні з натуральною бавовною забезпечують гарне поглинання вологи.

Крім меблів, італійська компанія Mibb (Мібб) випускає зручні та практичні корзини для зберігання іграшок. До будь-якого інтер'єру дитячої кімнати ви зможете підібрати відповідну по дизайну кошику: MIBB CUORE (Мібб Кьоре) з романтичними сердечками, MIBB AMICI ORSI (Мібб Аміса Орсі) із забавними ведмедиками, MIBB POPPY GIRASOLE (Мібб Поппі Джірасоль) з яскравими тваринками, MIBB SOFT ( Мібб Софт) в ніжно-блакитному кольорі і багато інших моделей.

Придбати дитячі ліжечка, ліжечка-трансформери, шафи, комоди, матраци, корзини для іграшок і багато іншого ви можете в мережі наших магазинів Babypark (Бебіпарк), де товари італійської компанії MIBB (Мібб) представлені в наступному асортименті: