Mima

Подружжя Деві і Іоланда Хо, що заснували в 2009 році в Іспанії компанію Mima (Міма), і подумати не могли, що їхній досвід виховання двох дітей виллється у виробництво таких якісних і функціональних товарів для малюків. Новаторські ідеї, які знайшли втілення в революційних колясках Mima (Міма), вже кілька років радують комфортом, інноваційної естетикою і практичністю. Ретельні дослідження потреб сучасних сімей зробили коляски Mima (Міма) ідеальними для малюків. Лінійка продуктів Mima (Міма) в даний час не така вже й широка, але робота над розробкою нових моделей не припиняється.

Купуючи коляски та інші товари від Mima (Міма), які представлені і в нашому магазині Babypark (Бебіпарк), ви гарантуєте своєму малюкові абсолютну безпеку, неперевершений комфорт, а навколишні обов'язково оцінять ваш чудовий смак.

Коляски-трансформери MIMA Kobi (Міма Кобі) і MIMA Xari (Міма Ксар) на тлі інших колясок помітні відразу завдяки конструкції з революційними функціями: прогулянковий блок є одночасно і чохлом для компактної і легкої трубки. Запатентована система люльки, яка розташовується в межах блоку, забезпечує зростання коляски разом з дитиною. Більше не треба купувати окремі модулі, які займають у квартирі багато місця. Досить за кілька хвилин за допомогою застібки перетворити колиску в прогулянкове сидіння. Окремо варто сказати про колірні рішення. Гамма забарвлень настільки широка, що ви без зусиль підберете варіант на свій смак.

Автокрісла Mima IZI Go (Міма Ізі Гоу), що характеризуються надміцністю і ергономічністю, яка забезпечується анатомічною формою яйця, роблять подорож дитини в автомобілі абсолютно безпечним. Крім того, унікальна форма автокрісел дозволяє використовувати їх в якості люльки, а для того, щоб встановити його на шасі колясок MIMA Xari (Міма Ксар) і MIMA Kobi (Міма Кобі) знадобиться кілька хвилин. Автокрісла мають вбудований козирьок і зручну ручку-переноску.

Коляски та автокрісла - не єдині продукти, які пропонує батькам компанія Mima (Міма). Ассортимент, що постійно оновлюється і розширюється, представлений теплими і якісними зимовими конвертами для крихіток, ергономічними комплектами для колясок, які роблять подорож комфортною і безпечною, парасольками, ковдрочками.

Відвідавши магазин Babypark (Бебіпарк), ви зможете більш детально ознайомитися з продукцією іспанського бренду Mima (Міма), представленою в наступному асортименті: