Morgenroth Plüsch GmbH (Німеччина)

Невелике містечко Зоннеберг по праву вважається батьківщиною дитячих іграшок, так як саме тут, в південній частині Тюрінгії, був в 1901 році заснований Німецький музей іграшки. Немає нічого дивного в тому, що компанія Morgenroth Plüsch GmbH (Моргенрут Плюш) була заснована тут. І сьогодні, через майже три десятиліття з дня реєстрації торгової марки, штаб-квартира німецького бренду розташовується недалеко від Зоннебергу. Найкращі зразки м'яких іграшок сьогодні можна придбати і в Україні, так як в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк) вони представлені в широкому асортименті.

Завдяки багаторічному досвіду роботи фахівцям німецької компанії Morgenroth Plüsch GmbH (Моргенрут Плюш) вдається постійно дивувати своїх постійних і нових клієнтів новинками в області розробки, виробництва і продажів виробів з неймовірно ніжного навпомацки плюшу, який відрізняється бездоганною якістю. Передова товарна продукція Morgenroth Plüsch GmbH (Моргенрут Плюш) безупинно поповнюється широким асортиментом іграшок. У поєднанні з конкурентоспроможним співвідношенням доступної ціни і високої якості м'які іграшки німецького бренду завжди користуються попитом. Укласти договір на імпорт іграшок Morgenroth Plüsch GmbH (Моргенрут Плюш) – удача, яка вже посміхнулася багатьом партнерам в Німеччині і в інших країнах світу.

Пріоритетом роботи німецької компанії Morgenroth Plüsch GmbH (Моргенрут Плюш) є дотримання найсуворіших вимог, які на законодавчому рівні висуваються до продукції, яка випускається для маленьких дітей. Для маленьких дослідників іграшки Morgenroth Plüsch GmbH (Моргенрут Плюш) абсолютно безпечні! Про це свідчить наявність сертифіката якості EN71, який видається товарам, що відповідають європейським нормам якості і безпеки. Ідеальної якості продукції для дітей компанії Morgenroth Plüsch GmbH (Моргенрут Плюш) вдається домагатися регулярними перевірками технології виробництва, які проводяться як самим виробником, так і незалежними лабораторіями випробувальних інститутів.

На окрему увагу заслуговує дизайн плюшевих іграшок. Вони настільки милі, що діти не бажають з ними розлучатися ні вдень, ні вночі. Плюшеві ведмеді, зайці, бегемоти, мишки, цуценята і навіть крокодили виглядають так забавно, що їх не хочеться випускати з рук! Переконатися в цьому дуже просто. Досить придбати плюшевого друга Morgenroth Plüsch GmbH (Моргенрут Плюш) в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк), де представлені наступні товари: