Mutsy

Компанія Mutsy (Мутсі) була заснована в 1937 році в Нідерландах. Вже протягом 70 років вона займається виробництвом товарів для дітей: дитячих автокрісел, колясок та всіляких аксесуарів - від рюкзаків для дитячого харчування до дощовиків для колясок. Величезний досвід роботи в цій галузі дозволяє бренду стабільно випускати зручну, надійну і високоякісну продукцію.

Коляски Mutsy Автокрісла Mutsy Стільці для годування Mutsy

Безпека дитини - одна з головних вимог Mutsy (Мутсі). Завдяки технологічним особливостям а також екологічно чистим, гіпоалергенним і нетоксичним матеріалам, які використовуються при виготовленні дитячих товарів, всі вироби надійні і безпечні як для дитини, так і для її батьків. Продукція Mutsy (Мутсі) в широкому асортименті представлена в нашому магазині Babypark.

Коляски Mutsy (Мутсі) випускаються в декількох моделях, розрахованих на різні вікові групи. Універсальні коляски даного бренду розраховані на малят з перших днів життя і до трьох років. Відмінна риса цих моделей надійне і міцне шасі - Lightweight (Лайтвайт), Single Spoke Next (Сингл Спок Некст) або ж Urban Rider (Урбан Райдер). Тим, хто небайдужий до подорожей, ідеально підійде компактна Easyrider (Ізірайдер), призначена для малюків з шести місяців. Кром того, бренд подбав і про збереження тепла в колясках навіть у найлютіші холоди, випустивши спеціальні зимові конверти.

А для тих батьків, які хотіли б придбати ще й автокрісло, відмінним варіантом стане модель Safe2go (Сейфтогоу), яка при необхідності може бути встановлена прямо на шасі коляски. Значним достоїнством автокрісел Mutsy (Мутсі) є їх багатофункціональність.

А для діток, які вже навчилися сидіти (від півроку) компанія Mutsy (Мутсі) випустила стільчики для годування Easygrow (Ізігроу). Вони виконані в стильному, сучасному дизайні, вельми оригінальні, однак при цьому і максимально комфортні як для дитини, так і для і його батьків.

Саме багатофункціональність продукції Mutsy (Мутсі), її висока якість і надійність дозволили даному бренду зайняти і утримувати ось вже впродовж декількох десятиліть одну з перших позицій на світовому ринку дитячих виробів. Компанія намагається вкладати у свою роботу любов і турботу про дітей, виробляючи таким чином товари, разом з якими змінюється на краще життя і батьків, і малюка.