Noppies

 

Бренд Noppies (Ноппіс) є популярним голландським брендом, який спеціалізується на пошитті стильного і модного одягу для майбутніх мам. Він здобув популярність завдяки своєму підходу до справи, адже, на думку вищезгаданого виробника, одяг для вагітних повинен бути не тільки зручним, але і красивим, оскільки, навіть перебуваючи в «цікавому» положенні, нашим милим дамам хочеться залишатися жіночними і привабливими. Мережа магазинів Babypark (Бебіпарк) повністю солідарна з думкою цього голландського виробника, тому ми завжди раді бачити майбутніх мам, які бажають відновити свій гардероб!

Представлений бренд цілком справедливо вважається прабатьком моди для вагітних, адже до 1991 року (року заснування Noppies) поняття стильного одягу для дівчат в положенні не існувало як такого. Все починалося з випуску стильного джинсового одягу, ну а до нашого часу асортимент Noppies (Ноппіс) розширився настільки, що серед продукції вищезгаданого бренду можна знайти практично будь-яку деталь жіночого гардеробу. Також на даний момент ця торгова марка займається дизайном, розробкою і пошиттям дитячого одягу.

Дизайнери Noppies (Ноппіс) завжди уважно стежать за модними тенденціями, тому ескізи майбутніх моделей завжди актуальні. Фахівці представленої торгової марки приділяють величезну увагу зручності їх одягу, адже дискомфорт матері завжди передається і її малюкові. Одяг Noppies (Ноппіс) являє собою гармонійне поєднання елегантності, стилю і неперевершеної зручності, яка проявляється навіть у найменших деталях, таких, як блискавки і застібки. Все продумано таким чином, що майбутня мама може швидко і максимально комфортно одягатися в свій наряд, не напружуючись і не псуючи свого настрою. Незважаючи на те, що більша частина продукції Noppies (Ноппіс) відноситься до стилю casual (кежуал), вагітні модниці завжди зможуть підібрати собі будь-яку деталь гардеробу, виходячи виключно зі своїх переваг, а, не будучи відомою нав'язаною політикою бренду!

Ще торгова марка Noppies (Ноппіс) може похвалитися відмінною дитячою колекцією речей, як для зовсім крихіток, так і для дітей старшого віку. Рівне, як і у випадку з одягом для вагітних, ця торгова марка, в першу чергу, керується питаннями безпеки і зручності, але в той же час приділяє достатню увагу тому, щоб їх продукція завжди була в тренді. Переважна кількість дитячого одягу шиється з натуральної бавовни, оскільки ця тканина чудово пропускає повітря, не викликає алергічних реакцій, а ще вона досить міцна, що є далеко не останнім чинником, коли мова йде про дитячий одяг. Представлена ​​лінійка Noppies (Ноппіс), як і інша продукція представленого бренду, вигідно виділяється своєю витонченістю, зручністю крою і чудовим стилем, який сприяє прищеплюванню тяги діткам до естетичних речей з малих років.

На сьогоднішній день торгова марка Noppies (Ноппіс) відома і популярна далеко за межами Голландії. Ці речі носять у всій Європі, щорічно відкриваються все нові і нові монобрендові магазини від представленого виробника. Україна не стала винятком у цій тенденції, і якщо у нас поки що немає ексклюзивних торгових площ Noppies (Ноппіс), то цю продукцію завжди можна знайти в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк). На сьогоднішній день ми можемо запропонувати нашим клієнтам наступний асортимент товарів Noppies (Ноппіс):