Peg-Perego

Peg-Perego (Пег-Перего) - італійський бренд, заснований в 1949 році Джузеппе Перего і його дружиною. Заповзятлива сімейна пара налагодила випуск дитячих колясок, які моментально набули популярності завдяки своїй високій якості і оригінальному дизайну. Поступово асортимент компанії доповнився стільчиками, ходунками і навіть дитячими автомобілями. Власний технологічний процес, яскраві деталі з кольорового пластику, надійність і комфорт виробів дозволили бренду Peg-Perego (Пег-Перего) в рекордні терміни зайняти одне з перших місць не тільки на італійському, але і на світовому ринку дитячих товарів.

Незважаючи на те, що на сьогоднішній день компанія Peg-Perego (Пег-Перего) все ще залишається бізнесом сімейним, це одне з найбільших італійських підприємств з виробництва автомобільних крісел і дитячих колясок. Основні виробничі площі компанії розташовані в США, Німеччині, Італії та займають 1,2 мільйона квадратних футів, а в штаті компанії знаходиться більше 1500 співробітників. Разом з цим, бренд Peg-Perego (Пег-Перего) постійно вдосконалюється і не перестає приємно дивувати цікавою, функціональною і бездоганною по дизайну продукцією (як для новонароджених, так і для старших діток), представленою в нашому магазині Babypark.

Коляски Peg-Perego Автокрісла Peg-Perego Стільці для годування Peg-Perego

Коляски «Peg-Perego» (Пег-Перего) - це не тільки товар високої якості, але і можливість підібрати необхідну модель під будь-який стиль і спосіб життя. Наприклад, для тих, хто живе у великих містах і надає перевагу елегантній класиці, відмінно підійдуть шасі «Classic chrome» (Класік хром): хромовані, високі, з металевими шпицями. А для прогулянок на свіжому повітрі по лісовим стежкам ідеальним варіантом стануть міцні шасі «Velo» (Вело) з надувними колесами. Якщо ж дитина засне в колясці, то будити її не доведеться завдяки можливості використовувати люльку як переносне ліжечко. Широкий модельний ряд дитячих колясок «Peg-Perego» (Пег-Перего) - універсальні, для прогулянок, коляски-тростини і коляски-трансформери - дозволяє з легкістю підібрати виріб, що задовольнить найвибагливіші вимоги.

Важливо й те, що дитячі автокрісла даного бренду, які мають сертифікацію у відповідності з європейським стандартом ECE 44/04, можуть комбінуватися практично з будь-якою коляскою для прогулянок Peg-Perego (Пег-Перего). Поліпшене кріплення і унікальна конструкція автокрісла забезпечують комфорт і максимальну безпеку дитини під час тривалих автомобільних поїздок.

Однак не тільки коляски та автокрісла сприяють широкій популяризації даного бренду. На сьогоднішній день компанія Peg-Perego (Пег-Перего) виробляє величезну кількість різноманітних дитячих товарів, яким надають перевагу батьки, підкорені надійністю, прекрасним дизайном і високою якістю виробів.

В першу чергу, це дитячий іграшковий транспорт Peg-Perego (Пег-Перего), створений найкращими фахівцями у відповідності з усіма міжнародними стандартами. Електромобілі, квадроцикли, педальні машинки і велосипеди цієї компанії виготовляються виключно з екологічно чистих матеріалів і служать неминущим джерелом радості для дітей.

Цікаві також різні варіанти стільчиків для годування і ходунків Peg-Perego (Пег-Перего), що вдало поєднують в собі побутові та розвиваючі функції і виготовлені в найрізноманітніших варіантах забарвлення з високоякісних матеріалів. А вдосконалені аксесуари Peg Perego виконані з сучасних натуральних матеріалів та володіють підвищеною міцністю і відповідним дизайном. Завдяки цьому їх можна підібрати практично до будь-якого виробу даного бренду.