Philips AVENT (Великобританія)

Про бренд AVENT (Авент) вперше дізналися в 1984 році, він прославився після випуску дитячої пляшечки з концепцією, яку використовують і по сьогоднішній день. Засновник цієї торгової марки Едвард Аткін першим звернув увагу на той факт, що представлені на ринку пляшечки далекі від досконалості, і вирішив розробити таку, яка б поступалася в зручності для матері і дитини лише материнським грудям.

Так з'явилася перша пляшка для годування малюків AVENT (Авент). У неї було значно ширше горлечко, що полегшувало догляд та процес наповнення. Також вона мала ергономічну форму і стійку основу. Але головним її достоїнством стала першою в світі силіконова соска, яка в точності повторювала форму жіночого соска, а також була розроблена таким чином, щоб дитина в процесі годування захоплювала якомога менше повітря, і не мучилася від різей в животику. У найкоротші терміни про це «чудо для вигодовування» дізналися мами по всій Європі, а незабаром і в усьому світі. Нова ера для компанії AVENT (Авент) настала після її злиття з гігантом з виробництва високоякісної побутової техніки Philips (Філіпс). Це сталося у вересні 2006 року. Так з'явився бренд Philips AVENT (Філіпс Авент).

Спільними зусиллями цих двох гігантів на ринку з'явилося чимало екологічних, безпечних і дуже зручних продуктів, які спрямовані на здорове дитяче харчування. Потрібно сказати, що Philips AVENT (Філіпс Авент) не стоїть на місці, постійно на ринок виходять все нові пропозиції, мета яких – полегшити догляд за дітьми. Продукція цієї торгової марки націлена на повсякденне використання. У лінійці продуктів можна знайти блендери, пароварки, молоковідсмоктувачі, а також найсучасніші відео й радіоняньки. І це далеко не повний перелік товарів, які потрапляють на полиці українських магазинів. Широкий асортимент товарів від представленого виробника можна знайти і в будь-якому з магазинів мережі Babypark (Бебіпарк).

Philips AVENT (Філіпс Авент) прагне надати своїм клієнтам виключно кращі зразки своєї продукції. Незалежно від того, який спосіб догляду батьки вибрали для своєї дитини, товари представленого бренду зможуть задовольнити будь-які потреби! Регулярно відвідуючи сторінку нашого магазину в Інтернеті, покупці зможуть ознайомитися з новинками від цього виробника. Потрібно розуміти, що, вибираючи продукцію Philips AVENT (Філіпс Авент), ви вибираєте надійні та безпечні товари, при створенні яких враховані всі побажання сучасних батьків і потреби дитини. Кожен з товарів цієї торгової марки в обов'язковому порядку проходить ряд тестів, які визначають його ефективність і зручність у використанні. Також на кожну одиницю даної продукції є висновок, який видається лише після ряду проведених клінічних досліджень.

Товари Philips AVENT (Філіпс Авент) допоможуть у здоровому грудному вигодовуванні, також вони значно полегшать введення першого прикорму. З їх допомогою можна повністю перейти на штучне вигодовування або ефективно чергувати даний метод з годуванням грудьми. На один і той же продукт завжди є комплект змінних насадок, що враховують фізіологічні зміни зростаючого малюка. Товари Philips AVENT (Філіпс Авент) завжди відповідають побажанням батьків, адже саме вони і підштовхують інженерів компанії до нових розробок. Керівництво компанії щорічно витрачає мільйони фунтів на клінічні дослідження і тестування своїх продуктів. Товари даного бренду, які ви можете бачити на полицях магазинів, це плоди довгих випробувань і перевірок їх якості.

Кожен клієнт даного бренду може зв'язатися з фахівцями компанії Philips AVENT (Філіпс Авент), щоб залишити відгук. І можете бути впевненими, що саме ваша думка буде врахована виробниками в майбутніх концептах, випущених цією компанією! А сьогодні придбати продукцію компанії Philips AVENT (Філіпс Авент) можна в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк), де вона представлена ​​в наступному асортименті: