Pinio

Польський бренд Pinio, випускаючий меблі для дитячих кімнат, сьогодні є власністю великої меблевої компанії Drewnostyl, що почала свою діяльність в 1992 році з асортименту для дорослих. Вже через кілька років лінійка продукції поповнилася меблями для дітей і підлітків, виробництво яких і було віддано в розпорядження бренду Pinio.

Про те, що споживачі багатьох країн світу гідно оцінили чудову якість і неперевершений дизайн дитячих меблів Pinio, представлених сьогодні і в магазинах мережі Babypark (Бебіпарк), свідчать численні престижні премії та почесні дипломи, на яких бренд і не думає зупинятися.

В якості основного матеріалу для виробництва дитячих меблів польський бренд Pinio використовує високоякісний масив сосни. Про те, що цей матеріал здатний витримати будь-які творчі пориви дитини, будь то стрибки з ліжка або ходіння по столу ногами, говорити не доводиться. Крім того, сосна - дивовижна порода дерева, що володіє унікальними властивостями. З її допомогою можна без жодних зусиль підтримувати в кімнаті дитини оптимальний щодо рівня вологості мікроклімат. Надлишок вологи буде відразу ж вбиратися деревом, причому на зовнішньому вигляді конструкції це жодним чином не позначиться. Варто також відзначити високий ступінь безпеки матеріалів, використовуваних при виробництві меблів для малюків і підлітків. І дерево, і лакофарбові матеріали проходять багаторівневу перевірку, тому ніколи меблі Pinio не стануть причиною появи у дитини алергічних реакцій.

Окремої уваги заслуговує дизайн дитячих меблів Pinio. Впровадження у виробництво сучасних високоточних технологій дозволяє експериментувати з дизайном, створюючи дивовижні предмети інтер'єру. Завдяки широкому вибору фактур, дизайнерським рішенням і величезній колірній гамі ви зможете підібрати саме ті меблі для своєї дитини, які задовольнять всі його потреби.

Хіба зможе дитина залишатися байдужою, спостерігаючи, як її ліжечко перетворюється в лічені хвилини в справжній середньовічний замок, покої принцеси або піратський корабель? Про те, що створення меблів для дітей є особливим видом мистецтва, дизайнери та майстри бренду Pinio знають не з чуток. Кожен предмет меблів для дитячої кімнати - це підтвердження високого ступеня професіоналізму.

В даний час польський меблевий бренд Pinio готовий порадувати споживачів кількома серіями. Ви без зусиль зможете створити для дитини затишок і комфорт у її кімнаті, ознайомившись з меблями з серій Marsylia, Carpenter, Lara, Filo, Barcelona, ToTo, Baby, Junior і Fundi.

Меблі, вироблені брендом Pinio, будуть без нарікань служити вашій дитині довгі роки. Необхідність їх заміни виникає тільки тоді, коли вам захочеться придбати нову модель, а не через вихід з ладу придбаних раніше.

Батьки, які вважають за краще прищеплювати малюкам смак до красивих речей з малого, обов'язково оцінять кращі моделі дитячих меблів Pinio, що поєднують в собі відмінну якість, оригінальний дизайн, високу функціональність і надійність. Більш детально ознайомитися із зразками дитячих меблів Pinio ви можете прямо сьогодні, відвідавши один з магазинів мережі Babypark (Бебіпарк), де представлена ​​наступна продукція польського бренду Pinio: