Plast Kon (Чехія)

Компанія Plast Kon (Пласт Кон) була заснована в 1998 році, але за п'ятнадцять років свого існування вже встигла завоювати популярність у багатьох країнах світу. Спочатку виробничий потенціал компанії Plast Kon (Пласт Кон) був націлений на випуск складного технологічного обладнання та різноманітних витратних комплектуючих для інших підприємств, що випускають транспортні пристрої, сільськогосподарську техніку та інші продукти. Однак пізніше керівництво Plast Kon (Пласт Кон) прийняло рішення про виробництво та реалізацію власних продуктів.

В даний час чеська компанія Plast Kon (Пласт Кон) лідирує не тільки в сфері виробництва широкого асортименту товарів для облаштування і догляду за садом, городом і будинком, але й у сегменті зимових дитячих товарів для активного проведення часу. Різноманітні моделі санок, слайдерів, льодянок, лиж та інших спортивних дитячих товарів давно користуються популярністю у різних країнах світу, а в Україні вони в широкому асортименті представлені в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк).

Вироблена чеською компанією Plast Kon (Пласт Кон) продукція не викликає сумнівів щодо якості. І це не дивно, адже виробничі лінії підприємства обслуговуються трьома десятками ливарних машин, 14 роботизованими установками, що дозволяють досягати високих показників рентабельності. Бренд Plast Kon (Пласт Кон) володіє власними розробками та виробничими відділами, де конструюються новинки. Все це дозволяє компанії складати гідну конкуренцію світовим лідерам. Яскравим доказом якості та конкурентоспроможності продукції Plast Kon (Пласт Кон) є той факт, що товари даної компанії представлені на міжнародних виставках, таких як ISPO в Мюнхені і GAFA SPOGA в Кельні.

Купуючи дитячі товари для зимового проведення часу на відкритому повітрі, ви даруєте своїй дитині можливість захоплююче провести час з користю для здоров'я. Завдяки міцному, морозостійкого пластику, здатному витримувати чималі навантаження, яких не вдається уникнути під час активних розваг на снігу, санки, дошки, снігокати і лижі прослужать дуже довго. Варто відзначити, що всі моделі спортивного дитячого спорядження виконані з урахуванням анатомічних особливостей тіла дитини. Діти відчувають себе під час розваг комфортно і безпечно, отримуючи максимальне задоволення від катання.

Продукція компанії Plast Kon (Пласт Кон) - це відмінний подарунок для будь-якої дитини. Ви без зусиль підберете оптимальний варіант, так як модельний ряд і ціновий діапазон дуже широкі.

В даний час в мережі магазинів Babypark (Бебіпарк) ви можете вибрати наступні дитячі товари, вироблені чеською компанією Plast Kon (Пласт Кон), для активного зимового проведення часу: