Playgro (Австралія)

Перші роки після появи малюка на світ є найбільш пізнавальними, а тому й важливими. Крихітка пізнає навколишній світ і самого себе в ньому. Саме тому команда австралійської компанії Playgro (Плейгро), розуміючи всю важливість у розвитку дітей ігор, і займається виробництвом м'яких, яскравих, безпечних і якісних іграшок, стимулюючих дитячу уяву.

Торгова марка Playgro (Плейгро) була заснована в австралійському місті Мельбурні в 1992 році. За двадцять років роботи в даній сфері компанії вдалося завоювати популярність не тільки у дітей, але у їхніх батьків. Сама назва австралійської торгової марки складається з двох слів - грати і рости - які повністю відображають філософію Playgro (Плейгро). Головною місією бренду, представленого в магазинах Bebypark (Бебіпарк), є створення інноваційних і стильних дитячих іграшок, що забезпечують одночасно і захоплююче проведення часу, і невимушене навчання.

Кожна іграшка, яка випускається під торговою маркою Playgro (Плейгро), володіє рядом характеристик. По-перше, іграшки Playgro (Плейгро) - це стиль життя, тому що допомагають дітям здійснювати захоплюючі та пізнавальні подорожі в необмежений рамками світ уяви, навчання та розваги. По-друге, творчість. Оригінальний і впізнаваний дизайн, давно знайомі персонажі, захоплююча тематика, приємна на дотик фактура яскравих кольорів - всі ці фактори, а точніше їх поєднання, є запорукою того, що, купуючи дану продукцію, ви даруєте малюкові чудові іграшки, які без уваги не залишаться. Асортимент для найменших малюків представлений брязкальцями, ігровими дугами, прорізувачами, музичними мобілями та іншими іграшками.

Окремої уваги в іграшках Playgro (Плейгро) заслуговує їх безпека, так як вся продукція бренду завжди відповідає найвищим стандартам якості, що висуваються до іграшок, виготовленим в країнах Європи. Батьки можуть не сумніватися в тому, що в дитячій кімнаті їх чад будуть тільки ті іграшки, які пройшли успішно тест на безпеку.

Щодо дизайну продукції торгової марки Playgro (Плейгро), то зовнішній вигляд іграшок даного бренду нарікань не викличе навіть у самих прискіпливих покупців. Дизайнери бельгійської компанії завжди на крок попереду часу. Поєднання всіх цих якостей з демократичними цінами робить продукцію Playgro (Плейгро) незамінною для малюків. Бренд втілює в собі гарантію безпеки, якості та турботи про ваших дітей.

У магазинах мережі Bebypark (Бебіпарк) в даний час ви можете придбати такі іграшки, вироблені для ваших малюків відомим австралійським брендом Playgro (Плейгро):