Playmobil

Playmobil logo

Торгова марка Playmobil (Плеймобіл), зареєстрована в Німеччині в 2009 році, насправді бере свій початок з 1876 року зі підприємства Андреаса Брандштеттера. Концепція і сучасна назва були придумані в 1974 році. Тоді ж і з'явилися перші тематичні розвиваючі ігрові дитячі набори. За 150-річну історію бренд Playmobil (Плеймобіл) вийшов на найвищі показники товарообігу в країні і зберігає позиції до цих пір.

Яскраві враження, захоплююче проведення часу, позитивні емоції, розширення меж уяви і розвиток моторики пальчиків - все це подарує вашому малюку якісний конструктор Playmobil (Плеймобіл), який в Україні можна придбати в магазинах Babypark (Бебіпарк).

Конструктори та ігрові набори, вироблені німецькою компанією Playmobil (Плеймобіл), характеризуються чудовою якістю, яке не поступається всесвітньо відомому LEGO. Проте їх унікальність у тому, що починаються вони не з складних технічних деталей, а з милих фігурок забавних чоловічків, що викликають у малюків симпатію з першого погляду. На відміну від конструкторів LEGO, набори Playmobil (Плеймобіл) на окремі дрібні елементи не розбираються, а фігурки і деталі виконані максимально правдоподібно. Для виготовлення німецьких конструкторів Playmobil (Плеймобіл) використовується високоякісна безпечна пластмаса.

Завдяки широті тематики і сюжетному компонуванню ігрових наборів Playmobil (Плеймобіл) дитина має необмежені можливості для розвитку фантазії та образного мислення. У колекції є набори на тему космосу, міста, ферми, пожежних команд, відпочинку, поліції, пригод. Дівчатка будуть у захваті від чарівних замків, сучасних будинків, заміських котеджів, лялькових будиночків, супермаркетів. Для зовсім маленьких діток Playmobil (Плеймобіл) пропонує окрему лінію конструкторів, які будуть цікаві малюкам до трьох років. Всього німецький бренд випускає понад 240 найменувань високоякісних іграшок.

Німецький бренд Playmobil (Плеймобіл) має у розпорядженні мережу філій по всьому світу. Його заводи розміщені в Німеччині, Іспанії, Чехії та навіть на Мальті. Дитячі конструктори торгової марки Playmobil (Плеймобіл) - це обов'язкова складова асортименту великих магазинів дитячих іграшок в Америці і Європі.

Щоб долучити свого малюка до захоплюючого світу конструкторів сьогодні достатньо всього лише відвідати магазини мережі Babypark (Бебіпарк), де завжди можна вибрати кращу продукцію німецької компанії Playmobil (Плеймобіл), представлену в наступному асортименті: